نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

"روز مدرسه"

"روز مدرسه"


مدیر کل آموزش و پرورش استان به صورت سرزده از دو یزد، مدرسه در ناحیه دو یزد بازدید کرد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، محمد کاظم رحیمی نژاد، به صورت سرزده  در دبستان دخترانه "رسولیان" و  دبستان پسرانه"شهید مهدوی نیا " ناحیه دو یزد واقع در منطقه حسن آباد حضور یافت و از نزدیک در جریان امور آموزشی و تربیتی این مدارس قرار گرفت.
رحیمی نژاد در این بازدید توجه ویژه به مدارس حاشیه را از اولویت های کاری خود اعلام کرد و گفت: اگر مدارس حاشیه شهر حالشان خوب باشد قطعا مدارس واقع در مرکز شهر هم حالشان خوب است.
مدیرکل آموزش و پرورش تاکید کرد فرصت ها برای هدایت،راهنمایی و دستگیری در مدارس حاشیه شهر بیشتر از سایر مدارس است که باید قدردان آن باشیم.
وی تبدیل تهدیدها به فرصت را در این شرایط حساس و سرنوشت ساز خواستار شد و گفت: با ورود توانمندانه و وقت گذاری باید منشأ اثر باشیم. 
رحیمی‌نژاد اظهار داشت:وظیفه آموزش و پرورش تعلیم و تربیت اشرف مخلوقات است و این مهم ابزار و امکانات و فرصت های بیشتری را طلب می کند ولی همه این نقص ها با همت عالی،عزم و نگاه مثبت می تواند محیطی جذاب ایجاد کند و اعجاز خلق کند.
گفتگوی صمیمی مدیر  معلمان و کادر آموزشگاه های شهید مهدوی نیا و رسولیان با مدیر کل از دیگر برنامه‌های این بازدید بود.
گفتنی است این بازدیدها با نام "روز مدرسه" به صورت هفتگی و با هدف رصد مباحث آموزشی و پرورشی مدارس،رفع موانع و مشکلات احتمالی و تقدیر از زحمات مدیران و معلمان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش صورت می گیرد.