نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام مدیرآموزش و پرورش ناحیه دو یزد در پیامی به مناسبت 26 مردادماه، سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی

پیام مدیرآموزش و پرورش ناحیه دو یزد در پیامی به مناسبت 26 مردادماه، سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی


مدیرآموزش و پرورش ناحیه دو یزد در پیامی به مناسبت 26 مردادماه، سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی پس از سال ها اسارت در زندان های رژیم بعث عراق را گرامی داشت.
در پیام علی خدایی آمده است:

بسم ا... الرحمن الرحیم

بیست و ششم مردادماه آغاز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، یکی از روزهای ماندگار انقلاب اسلامی ایران است که هیچ گاه از ذهن و دل ملت ایران فراموش نخواهد شد. در دوران هشت سال جنگ تحمیلی روحیه همبستگی و غرور ملی، به رزمندگان و اسرا  انگیزه داد تا با شجاعت و قدرت در مقابل دشمن بایستند و از هیچ قدرتی نهراسند.

این روز بزرگ، یاد آور مردان و زنان آزاده، صبور، مقاوم و رشیدی است که پس از تحمل سال ها شکنجه و دوری از عزیزان، به شرف افتخار آزادگی نائل شدند که صبوری خانواده این عزیزان نیز در دوران اسارت بسیار مایه افتخار و مباهات است.

بازخوانی نقش حساس این رادمردان صبور و نجیب، راهگشای عبور از گذرگاه های سخت است که همواره می تواند نقشه راه ملت ما در مسیر پر فرازنشیب آزادی و آزادگی باشد.

اینجانب این روز بزرگ و به یاد ماندنی را خدمت تمامی آزادگان همیشه سرافراز، خانواده معزز و شکیبای آنان،  ملّت مقاوم  و نستوه ایران سرافراز،  به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان ناحیه دو یزد،  تبریک عرض نموده و یاد و خاطره همگی را گرامی می دارم.

علی خدایی

مدیرآموزش و پرورش ناحیه دو یزد