نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد به مناسبت درخشش و حماسه آفرینی دانش آموزان این ناحیه در کنکور سراسری

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد به مناسبت درخشش و حماسه آفرینی دانش آموزان این ناحیه در کنکور سراسری


مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد به مناسبت درخشش و حماسه آفرینی دانش آموزان این ناحیه (آقای محمد قانع رتبه ۲ کنکور تجربی از دبیرستان شهید صدوقی و آقای فرزاد دهقان بنادکی رتبه ۲ کنکور هنر، رشته سینما از هنرستان پسرانه هنرهای زیبا) در کنکور سراسری، پیام تبریک صادر کرد.
متن این پیام بدین شرح است:

                            بسم ا... الرحمن الرحیم

حمد و سپاس ربّ متعال را که امسال نیز همزمان با اعلام نتایج کنکور سراسری، همچون سنّت حسنه ی سنوات قبل، درج اسامی شما عزیزان از مدارس ناحیه دو یزد در لیست نفرات اول این نتایج را شاهدیم.
   اینجانب این موفقیت بزرگ و کم نظیر و این اتفاق مبارک را به شما و خانواده ی محترم تان تبریک عرض نموده و آنرا آغازی برای حرکت در راهی بی پایان برای  ساختن فردای ایران سرفراز می دانم و  خدمت به نسل بشریت توسط شما خوبان را بعنوان جوانی مسلمان و شیعه و گشودن گره از مشکلات دنیای پیرامون، کشف ناشناخته ها، مطالعه ی مستمر، الگوپذیری از بزرگان تاریخ علم و تمدّن بویژه تمدّن ایرانی اسلامی را لازمه ی توفیق بیشتر دانسته و در نتیجه، کسب رضای الهی تحت توجّهات ائمه ی اطهار(ع) توصیه می نمایم.
شما به یقین فعل توانستن را صرف نموده و ثابت کردید که عزمی راسخ برای حضور فعّال در آینده ای به مراتب روشنتر و امیدوارتر از امروز دارید.
 همّت والا، توکّل بر ذات اقدس حضرت احدیّت، توسّل به حضرات معصومین(ع)، مطالعه ی مستمر و روحیه ی نستوه تان را می ستایم و  از درگاه حضرت باریتعالی سلامتی، طول عمر، نشاط و توفیق روافزونتان در تمام مراحل زندگی و  تحصیل را مسئلت می نمایم.
                          علی خدایی
            مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد  

-