نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، به مناسبت کسب رتبه های دوم و پنجم کشور، در کنکور سراسری، توسط دانش آموزان این ناحیه

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، به مناسبت کسب رتبه های دوم و پنجم کشور، در کنکور سراسری، توسط دانش آموزان این ناحیه


مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، به مناسبت کسب رتبه های دوم و پنجم کشور، در کنکور سراسری توسط دانش آموزان این ناحیه، پیام تبریکی صادر کرد.

بسم الرحمن الرحیم
لیس للانسان الا ما سعی
دانش آموزان عزیز، آقایان، علیرضا دهقانی تفتی و پوریا غفوری
  سلام علیکم.
قرار گرفتن شما عزیزان در جمع نفرات اول کشور، در کنکور سراسری سال جاری، مایه مباهات و افتخار ناحیه دو یزد، شهرستان و استان یزد می باشد.
این مهم که ابتدا در سایه توکل بر ذات حضرت باریتعالی، سپس توسّل بر ائمه معصوم(ع) و بعد، همت و تلاش مضاعف شما، پیگیری ، همراهی و همکاری خانواده محترم تان و صد البته، مجاهدت خالصانه و تلاش بی وقفه و نستوه مدیران و دبیران محترم آموزشگاه محل تحصیل تان بدست آمده، موجب مسرّت و طیب خاطر خانواده های تان، دانش آموزان و کارکنان آموزشگاه محل تحصیل و عموم فرهنگیان، دانش آموزان و نیز مردم فرهنگ دوست و نخبه پرور یزد گردید.
اینجانب، این موفقیت بزرگ و کم نظیر را از صمیم قلب تبریک عرض نموده، از خداوند منّان، تداوم موفقیت هایتان را در ادوار  و مراحل مختلف زندگی و تحصیل مسئلت می نمایم.
حمید اسمعیلی زاده
مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد