نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد به مناسبت فرارسیدن ۵ آذر روز بسیج مستضعفان و پیروزی تیم ملی فوتبال ایران

پیام تبریک مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد به مناسبت فرارسیدن ۵ آذر روز بسیج مستضعفان و پیروزی تیم ملی فوتبال ایران


محمد کاظم رحیمی‌نژاد مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در پیامی فرارسیدن ۵ آذر روز بسیج مستضعفان و همچنین پیروزی تیم ملی فوتبال ایران را خدمت دانش آموزان عزیز، فرهنگیان گرامی و عموم مردم ولایتمدار دارالعباده و دارالعلم یزد تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد متن پیام بدین شرح است:

بسیج، بانگ بلند بیداری است و باب رهایی و بلای‏ جان استکبار و برج استوار دیدبانی انقلاب است که به فرموده بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) شجره طیبّه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوات تعیین و حدیث عشق می‌دهد.
اینجانب ضمن گرامیداشت فرارسیدن ۵ آذر روز بسیج مستضعفان و همچنین پیروزی دلاور مردان تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی این روز را خدمت دانش آموزان عزیز، فرهنگیان گرامی و عموم مردم ولایتمدار دارالعباده و دارالعلم یزد تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
با عنایت به درخواست های رسیده از طرف تعدادی از فرهنگیان و دانش‌آموزان عزیز مبنی بر برگزاری مراسم جشن ملی در مدارس پیشنهاد می گردد همه مدیران محترم مدارس سراسر استان در تمامی مقاطع، فردا شنبه ۵ آذر از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۰ صبح مراسم جشن و سرور برگزار و با پخش سرودهای حماسی و ملی موجبات شادی و سرور دانش آموزان را فراهم نموده و با قدر دانی خود از رشادت‌های ایثارگرانه شجره طیبه بسیج و پیروزی غرور آفرین شیر مردان تیم ملی وحدت و انسجام ملی را رقم بزنند.

                                    محمد کاظم رحیمی‌نژاد
                              مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد