نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش بزرگ‌«کبوتران رضوی همگام با سیره فاطمی»برگزار شد

همایش بزرگ‌«کبوتران رضوی همگام با سیره فاطمی»برگزار شدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد و به نقل از طیبه ضیائی کارشناس مسؤل واحد فرهنگی و هنری این مدیریت با حضور فاطمه دانش یزدی مدیر کل بانوان و خانواده استانداری یزد و بیش از هزار نفر از دانش آموزان دختر دوره اول و دوم متوسطه همایش بزرگ«کبوتران رضوی همگام با سیره فاطمی»با هدف آشنایی دانش آموزان دختر با مقوله مهم عفاف و حجاب از دیدگاه قران در محل امامزاده سیدنصرالله برگزار شد. 

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری یزد به نقش مهم دختران به عنوان مادران آینده در زمینه حجاب سخنانی را ایراد و گفت: ترویج فرهنگ حجاب وعفاف مانع از افزایش ناهنجاری های اجتماعی و حفظ حریم زنان و تحکیم بنیان خانواده می شود.

در ادامه حجت الاسلام ابوالقاسم دهقان چناری به ارائه سخنانی در خصوص توطئه های دشمنان برای از بین بردن حجاب در جامعه پرداخت و خاطرنشان کرد:  حذف حجاب از جامعه در از هم پاشیدگی خانواده ها نقش مهم و به سزایی دارد.

در انتهای برنامه نیز مراسم حال و هوای رضوی به خود گرفت و دانش آموزان با قرائت میثاق نامه ای با امام رضا(ع) و صلوات خاصه ایشان، با امام رئوف پیمان بستن تا آخرین نفس در راه حفظ ارزشهای اسلامی از جمله حجاب کوشا باشند.