نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش بزرگ‌«کبوتران رضوی همگام با سیره فاطمی»برگزار شد

همایش بزرگ‌«کبوتران رضوی همگام با سیره فاطمی»برگزار شدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد و به نقل از طیبه ضیائی کارشناس مسؤل واحد فرهنگی و هنری این مدیریت با حضور فاطمه دانش یزدی مدیر کل بانوان و خانواده استانداری یزد و بیش از هزار نفر از دانش آموزان دختر دوره اول و دوم متوسطه همایش بزرگ«کبوتران رضوی همگام با سیره فاطمی»با هدف آشنایی دانش آموزان دختر با مقوله مهم عفاف و حجاب از دیدگاه قران در محل امامزاده سیدنصرالله برگزار شد. 

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری یزد به نقش مهم دختران به عنوان مادران آینده در زمینه حجاب سخنانی را ایراد و گفت: ترویج فرهنگ حجاب وعفاف مانع از افزایش ناهنجاری های اجتماعی و حفظ حریم زنان و تحکیم بنیان خانواده می شود.

در ادامه حجت الاسلام ابوالقاسم دهقان چناری به ارائه سخنانی در خصوص توطئه های دشمنان برای از بین بردن حجاب در جامعه پرداخت و خاطرنشان کرد:  حذف حجاب از جامعه در از هم پاشیدگی خانواده ها نقش مهم و به سزایی دارد.

در انتهای برنامه نیز مراسم حال و هوای رضوی به خود گرفت و دانش آموزان با قرائت میثاق نامه ای با امام رضا(ع) و صلوات خاصه ایشان، با امام رئوف پیمان بستن تا آخرین نفس در راه حفظ ارزشهای اسلامی از جمله حجاب کوشا باشند.