نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

متن پیام مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو به مناسبت فرارسیدن هفته امور تربیتی

متن پیام مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو به مناسبت فرارسیدن هفته امور تربیتیبه مناسبت فرارسیدن هشتم اسفند ماه سالروز امورتربیتی حمید اسمعیلی زاده مدیر آموزش وپرورش ناحیه دو پیامی صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
مدرسه به عنوان کانون تعلیم و تربیت جامعه ی اسلامی در شکوفایی و بالندگی استعدادها و توانمندی های دانش آموزان نقش مؤثر و اساسی دارد و این رویکرد مهم با بهره مندی از همه ی ظرفیت های آموزشی و پرورشی محقق خواهد شد و بی شک تأثیر همه ی دست اندرکاران نظام تربیت رسمی در نیل به اهداف تربیت، واقعیتی بی بدیل است.
 
با شکل گیری و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به جهت ضرورت تحکیم مبانی دینی و فرهنگ متعالی اسلام،نهاد مقدس امور تربیتی توسط شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر پایه گذاری شد تا معلمان و مربیان بتوانند نسل آینده ساز نظام اسلامی را با واقعیت های مورد انتظار نظام الهی آشنا و همراه سازند.
 
مربیان پرورشی آمدند تا فرصت رویش اندیشه ها را در فضای سراسر از مهر و محبت و همدلی با همراهی همه ی عوامل مدرسه و دست اندرکاران آموزش و پرورش فراهم سازند و این مهم با همت همه ی تلاشگران فضای مدرسه به خوبی رقم خورده است.
 
اکنون نیز در راستای تحقق سند تحول بنیادین و در سالی که هفته ی تربیت اسلامی و سالروز تأسیس امور تربیتی با عنوان تعلیم و تربیت تمام ساحتی با رویکرد کیفیت و عدالت نامیده شده است بر این باوریم که با همت اندیشه ورزان عرصه ی تربیت می توان ساحت های چندگانه را که به تحقق حیات طیبه خواهد انجامید محقق ساخت و در این میان نقش معلمان، مربیان، مشاوران و مدیران روز به روز پر رنگ تر و زیباتر خود را نمایان می سازد.
 
اینک در فرا رسیدن هفته ی تربیت اسلامی و هشتم اسفند ماه، تلاش ارزشمند و خستگی ناپذیر همکاران گرانقدر در همه ی حوزه های آموزشی و پرورشی را ارج نهاده و برای معاونان و مربیان پرورشی، مشاوران و همراهان مسیر روشن و بالندگی که همراه با عوامل و عناصر آموزشی در مدرسه کار بزرگ تربیت را به سامان مطلوب خود می رسانند صمیمانه موفقیت، سربلندی و سلامتی را آرزو دارم. 
                  حمید اسمعیلی زاده
       مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد