نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

متن پیام تسلیت مدیر ناحیه دو به مناسبت درگذشت خیر مدرسه ساز حاج محمد علی نعیم آبادی

متن پیام تسلیت مدیر ناحیه دو به مناسبت درگذشت خیر مدرسه ساز حاج محمد علی نعیم آبادیبه مناسبت درگذشت خیر مدرسه ساز گرانقدر مرحوم"حاج محمدعلی نعیم آبادی" حمیداسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو پیامی صادر کرد متن این پیام بدین شرح است: به نام خدا:خبر درگذشت انسانی مومن و وارسته، خیّر نیکوکار جناب آقای نعیم آبادی موجب تأثر و تألم فراوان شد؛ بزرگ‌مردی که نامش قرین نیکوکاری، سخاوت، دستگیری از مستمندان و امور خیر و انسان‌دوستانه است.

در این پیام اضافه شده است: نقش موثر این بزرگوار در ساخت واحدهای آموزشی و سایر کارهای خیر، توشه آخرت برای ایشان و مایه رفاه و آسایش نیازمندان در دنیا خواهد بود.
در این پیام آمده است: یقین دارم که با فقدان این انسان شریف، احسان و نیکوکاری در خانواده محترم نعیم آبادی کم‌رنگ نخواهد شد و راه روشن آن انسان وارسته همچون گذشته با تمام توان ادامه خواهد یافت.
لذا ضمن گرامی‌داشت یاد آن عزیز سفرکرده مصیبت وارده را به تمامی بازماندگان و جامعه خیّرین بزرگوار صمیمانه تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه ایزد سبحان برای آن عزیز ازدست رفته غفران واسعه الهی و برای خانواده محترمشان صبر جمیل مسألت دارم.
                                       حمید اسمعیلی زاده 
                          مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد
گفتنی است دبستان دخترانه امام حسن عسکری(ع) با همت مرحوم نعیم آبادی در روستای عسگریه بنا شده است." روحش شاد یادش گرامی"