نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

قابل توجه متقاضیان ثبت نام در طرح سرباز معلم"سال تحصیلی ۹۹"

قابل توجه متقاضیان ثبت نام در طرح سرباز معلم"سال تحصیلی ۹۹" 
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش یزد، سرپرست اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت : بخشنامه امریه سرباز معلم سال 1399 آموزش و پرورش به ادارات استان ابلاغ گردید.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،  سرپرست اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان یزد با اعلام خبر فوق افزود: متقاضیان سرباز معلم دارای مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس دارای برگه اعزام به خدمت به تاریخ 1/4/1399 یا 1/5/1399 یا 1/6/1399 (بدون مهر غیبت و بدون کسر خدمت) می توانند حداکثر تا 18/2/1399 با در دست داشتن مدارک شناسایی و اصل برگ اعزام (برگ سبز) به واحد امور اداری اداره آموزش وپرورش محل زندگی خود مراجعه نموده و ثبت نام نمایند.
 
"سعید اسلامی" با تأکید بر اینکه داوطلبین حتما قبل از ثبت نام بخشنامه را بطور کامل مطالعه نمایند گفت: متقاضیان هنگام مراجعه می بایست فرم های مربوطه اعم از فرم ثبت نام موقت، امتیازبندی،فرم گزینش را بطور دقیق و خوانا تکمیل نمایند و عدم تکمیل کامل فرم ها بخصوص فرم گزینش باعث لغو ثبت نام ایشان می گردد.
 
 وی گفت: متقاضیان می بایست بومی شهرستان محل ثبت نام بوده و همکاران امور اداری ادارات استان ملزم به ثبت نام از افراد بومی می باشند و افرادی که قبلاً درخواست معافیت پزشکی نموده اند می بایست قبل از ثبت نام با مراجعه به دفاتر پلیس +10 نسبت به لغو درخواست معافیت پزشکی اقدام نمایند. 
 
اسلامی در پایان افزود: با توجه به سهمیه کمی که برای استان تعیین گردیده است انتخاب نهایی متقاضیان بر مبنای رشته های تحصیلی متناسب با طرح طبقه بندی مشاغل معلمان و بر حسب نیاز در مقاطع آموزشی انجام می شود و مدت خدمت ایشان 2سال تمام بوده و داشتن کسر خدمت تاثیری در مدت امریه پذیرفته شدگان نهایی ندارد .