نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ستاد "ثبت نام"ناحیه دو تشکیل شد

ستاد "ثبت نام"ناحیه دو تشکیل شد


اسمعیلی زاده: اولویت مدیران مدارس برای ثبت نام غیر حضوری باشد، چنانچه این امر میسر نیست ثبت نام با رعایت تمام نکات و پروتکلهای بهداشتی انجام پذیرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد اولین جلسه ستاد ثبت‌نام دانش آموزان برای سال تحصیلی ۱۳۹۹/۱۴۰۰ با حضور حمید اسمعیلی زاده مدیر ، معاونین،کارشناس مسئولین آموزشهای مختلف،بازرسی،مشارکتها و سایر اعضا برگزار گردید .
در ابتدای این جلسه اسمعیلی زاده با تأکید بر سند تحول بنیادین و  نظام رهبری مدرسه محوری گفت:هدف مدرسه محوری تبدیل مدرسه به کانون تربیتی محله بر اساس سند تحول بنیادین است .
وی ادامه داد : مدیران مدارس باید در شرایط به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا بسیار متفکر و خلاق باشند تا بتوانند در این راستا به خوبی ایفای نقش کنند.
اسمعیلی زاده با اشاره به اینکه در تحقق سیاست مدرسه محوری، مدیران مدارس می‌توانند با تصمیم گیری های متناسب با واحد آموزشی خود ، نسبت به اجرای اهداف برنامه مدرسه محوری اقدام نمایند گفت: امسال به لحاظ اپیدمی ویروس کرونا مدیران در واحدهای آموزشی نقش مهمی دارند که امیدواریم مدارسی که می توانند ثبت نام را به صورت غیر حضوری انجام دهند آن را در اولویت و مدارسی که امکان ثبت نام به صورت غیر حضوری را ندارند با در نظر گرفتن تمام مسائل و پروتکل های بهداشتی اقدام به این امر مهم نمایند.
مدیر ناحیه دو در ادامه گفت:ثبت نام دانش آموزان در مدارس ،آغازی مهم و سرنوشت‌ساز برای فرزندان میهن عزیز اسلامی و نقطه آغاز پیوند عمیق دو نهاد خانه و مدرسه و زمینه‌ساز برنامه‌ریزی‌ها در اجرای مأموریت‌های مهم نظام آموزش‌وپرورش می‌باشد .
وی تصریح کرد : اقدام مؤثر در زمینه ثبت نام به موقع همه دانش آموزان با رویکرد نهادینه‌سازی عدالت آموزشی ،ارتقای پاسخ‌گویی ،قانون‌مندی و جلب رضایت مردم باید انجام گیرد و باید در این راستا تلاش کنیم که ثبت‌نام دانش آموزان بدون چالش صورت پذیرد.
بحث و تبادل نظر معاونین و سایر اعضا در خصوص چگونگی بهتر انجام شدن امر ثبت نام از دیگر موارد مورد بحث جلسه یاد شده بود.