نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار فرماندار شهرستان یزد با مدیر و معاونین آموزش و پرورش ناحیه دو یزد به مناسبت هفته معلم

دیدار فرماندار شهرستان یزد با مدیر و معاونین آموزش و پرورش ناحیه دو یزد به مناسبت هفته معلم


فرماندار شهرستان یزد با حضور در دفتر مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، هفته معلم را به وی تبریک گفت.
اجرا و بهره برداری از پروژه های مختلف آموزشی در سطح ناحیه دو یزد در طول یکسال گذشته، در استان و در کشور مثال زدنی و کم نظیر است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، سید محمد رستگاری فرماندارشهرستان یزد، صبح امروز با هیئت  همراه با حضور در محل دفتر حمید اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، هفته بزرگداشت مقام معلم را به وی تبریک گفت.

رستگاری در این دیداراز تلاش ها و پیگیری های مجموعه کارکنان ناحیه دو در اجرای برنامه های هفته معلم که علیرغم محدودیتهای کرونایی انجام گرفت، تجلیل کرد.

وی خاطرنشان ساخت: شرایط حاکم بر ناحیه دو یزد با توجه به پوشش مدارس بخش مرکزی و گستره ناحیه، در مقایسه با سایر نقاط استان بسیار متفاوت و متغیر است و زحمات معلمان شاغل در این ناحیه قابل تقدیر است.

رستگاری همچنین از زحمات و پیگیریهای اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو در طول استقرار دبیرخانه شورای آموزش و پرورش شهرستان در این ناحیه، اعم از برگزاری منظم جلسات این شورا  و نیز اجرای مصوبات مربوطه تقدیر کرد.

فرماندار یزد همچنین اجرای پروژه های متعدد و نیز بهره برداری از پروژه های متعدد آموزشی در سطح ناحیه دو را در استان و کشور مثال زدنی و کم نظیر دانست.

در ادامه اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، تیم مدیریتی ناحیه دو را همدل - همراه و هماهنگ دانست که این همدلی، گره گشای بسیاری از مسائل و مشکلات بوده است.

وی از همکایر صمیمانه فرماندار یزد در اجرای امور مختلف آموزش و پرورش تحت مدیریت خود تشکر کرد.

در پایان این دیدار، پس از ارائه نقطه نظرات معاونین، فرماندار شهرستان یزد با اهداء گل و لوح تقدیر از مدیر، معاونین و کارکنان ناحیه دو یزد تجلیل کرد.