نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دومین نشست ستاد بزرگداشت مقام معلم ناحیه دو تشکیل شد.

دومین نشست ستاد بزرگداشت مقام معلم ناحیه دو تشکیل شد.به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو یزد و با حضور حمید اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو،معاونین و سایر اعضا دومین نشست ستاد بزرگداشت مقام معلم در راستای شناسایی جلوه های ویژه معلمی تشکیل جلسه داد.

محسن رحمت معاون پژوهش و برنامه ریزی نیروی انسانی و دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو در این جلسه گفت: یکی از اهداف ستاد تکریم و بزرگداشت مقام معلم ، شناسایی و معرفی همکاران شاخص فرهنگی تحت عنوان جلوه های ویژه معلمی است.

در ادامه اسمعیلی زاده در این جلسه گفت: فرهنگیانی که ایفاگر نقش الگوی شایسته ،کم نظیر و ماندگار در ابعاد گوناگون معنوی ، مدیریتی، علمی ، فرهنگی ، هنری ، ورزشی ، اجتماعی ، اقتصادی ، مذهبی ، ایثار و ازخود گذشتگی می باشند، با توجه به جنبه تشویقی و انگیزشی این انتخاب لازم است با دقت نظر بیشتری همکاران معرفی شده را ارزیابی نموده تا بهترین گزینه معرفی گردد.

در پایان هریک از اعضا به ویژه معاونین این مدیریت همکاران شاخص فرهنگی را به ستاد معرفی و در مورد انتخاب آنها بحث و تبادل نظر صورت گرفت.