نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دعوت به شرکت عموم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن:

دعوت به شرکت عموم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن:


به مناسبت گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی :

 انقلاب اسلامی پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری بود که می‌خواست رهاننده‌ مردم از بند استبداد و استعمار و تامین کننده حقوق اساسی، کرامت و حرمت آنها باشد.

ایام‌الله دهه فجر یاد‌آور حضور پرشور مردمی است که همه هستی خویش را نثار اسلام کرده و از خون جوانان خویش مزرعه دین را آبیاری کردند.

22 بهمن نیز روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز است که با پیروی از آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) در مقابله با دسیسه و توطئه‌های دشمنان نظام، چون کوه استوار و دژ مستحکم و تسلیم‌ناپذیر ایستادند.

سالروز پيروزي انقلاب اسلامي و 22 بهمن ماه در حالي فرا مي‌رسد كه ايران اسلامي در اوج اقتدار علمي و فناوری در عرصه‌هاي ملي، منطقه‌اي و جهاني قرار دارد. ترديدي نيست که انقلاب اسلامي ايران بعد از پيروزي، همواره خار چشم ايادي و اجانب بوده و هست. تلاش و پشتکار بي وقفه و شبانه روزي فرزندان غيور وطن در تمام عرصه هاي علمي، فرهنگي، اقتصادي، نظامي، سياسي و بين المللي، درياي پرتلاطم انقلاب را در درياي بيکران علم و دانش به سمت دريچه هاي نوراني تکنولوژي و پيشرفت پيش مي راند؛ اما باتلاق نشينان پر طمطراق- در راس آنها شيطان بزرگ آمريکا و اسرائيل غاصب  نمي توانند اقتدار و عزت و عظمت ايرانيان را ببينند. آنها نمي دانند که مردم با بصيرت اين مرز و بوم با وحدت و همدلي همچون دژي مستحکم در مقابل سيل عظيم تهديدها و ددمنشي ها ايستاده اند و ذره اي از خواسته هاي خود که همان اهتزاز پرچم حق و عدالت بر فراز آسمان تمام ملت هاي جهان است عقب نخواهند نشست.

اكنون در آستانه يوم الله 22 بهمن  ما فرهنگیان ودانش آموزان با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی، همگی می آئیم تا باشرکت در این راهپیمائی  عظیم دوشادوش با سایر مردم ولایت مدار استان با ایحاد وحدت بخشی وهمدلی وهمزبانی  يكبار ديگر با حضور پر شور و حماسي تحت هدايت‌هاي داهيانه رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله العظمي خامنه اي(مدظله العالي) با نمایش وحدت ملی خود در راهپیمایی 22 بهمن، ضمن خنثي‌سازي توطئه دشمنان قسم خورده ملت ايران، مشت محكمي بر دهان ياوه گويان بكوبیم  و ادامه دهنده راه  شهدا در تمامی عرصه‌ ها  باشیم.