نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

در آستانه سالروز آزادی خرمشهر و به ابتکار بسیج فرهنگیان آموزش و پرورش ناحیه دو یزد صورت گرفت:

در آستانه سالروز آزادی خرمشهر و به ابتکار بسیج فرهنگیان آموزش و پرورش ناحیه دو یزد صورت گرفت:


تجلیل از فرهنگیان پیشکسوت جانباز و ایثارگر شاغل در مدارس ناحیه دو یزد

حمید اسمعیلی زاده، مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، در مراسم تجلیل از تعدادی از فرهنگیان پیشکسوت جانباز و ایثارگر، در سخنانی، شیوع ویروس کرونا را نقطه ی عطفی در آموزش و پرورش دانست که موجب تغییر در روشها و فعالیتها شد.

وی گفت: کرونا در عین آسیب، فرصتهایی نیز بوجود آورد، اما نکته ای که به تمام مردم دنیا ثابت شد، این بود که جای معلم و کلاس را هیچ چیز نمی گیرد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد افزود: تعلیم و تربیت باید در اولویت اول برنامه های توسعه هر کشور و از جمله ایران باشد.

اسمعیلی زاده تاکید کرد: دشمن بدخواه با تحمیل توطئه های بسیار، خواسته جلو پیشرفت نسل نوجوان و جوان ما را بگیرد اما به فضل الهی موفق نشده و نخواهد شد.

وی همچنین خواستار استفاده از فضای مجازی در بستر شاد جهت بیان خاطرات ایثارگران فرهنگی برای دانش آموزان شد.

اسنعیلی زاده همچنین  خواستار برگزاری دوره ی ضمن خدمت ویژه رفع شبهات مختلف در آینده نزدیک شد.

در ادامه سرهنگ حسینی فرمانده حوزه مقاومت بسیج ثار ا... یزد با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای عملیات بیت المقدس، پیروی محض از امام و مقتدا را رمز ایستادگی در مسیری  دانست که ملت ایران  انتخاب  کرده است.

 وی گفت: در ایجاد تحول به ویژه در گام دوم انقلاب همه باید ایفای نقش کنند که در این بین،  پیوند بین بسیج و آموزش و پرورش بسیار مشکل گشا و از ضروریات است.

سرهنگ حسینی افزود: با نگاه امیدوارانه به آینده، گام دوم انقلاب را به حول و قوه ی الهی محکمتر بر می داریم و معتقدیم  در عرصه تربیت هرگز بازنشستگی معنا ندارد

در پایان این برنامه، از فرهنگیان پیشکسوت جانباز و ایثارگر، تجلیل به عمل آمد.

 لازم به یادآوری است در حاشیه این مراسم  به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات، از کارشناس روابط عمومی ناحیه دو یزد نیز تجلیل شد.