نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان در دبیرستان دوره اول شهید صدوقی

حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان در دبیرستان دوره اول شهید صدوقی


مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با حضور در دبیرستان دوره اول شهید صدوقی ناحیه دو یزد، در مراسم صبحگاه آموزشگاه که توسط دانش آموزان در فضای مجازی به صورت گروهی اجرا می‌شود حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی  آموزش و پرورش ناحیه یزد، " محسن موحدی فرد " در این بازدید ضمن تبریک حلول ماه رجب و اعیاد پیش رو دقایقی در خصوص شرایط ویژه در دوران کرونا و لزوم آمادگی کامل دانش آموزان برای گذر از این دوران صحبت نمود .

وی همچنین طی جلسه‌ای با مدیر و کارکنان دبیرستان، ضمن استماع صحبت‌های مسئولین مدرسه به سیاست های کلان سند تحول در بعد تقویت مهارت آموزی و برنامه‌ریزی مناسب سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان در جهت ایجاد تحول و نگرش جدید در مدارس سمپاد برای نقش آفرینی بهتر و ایجاد هویت در ابعاد مختلف انسانی اشاره کرد .

"موحدی فرد" در پایان ضمن اشاره به نقش ارزشمند دبیران مجموعه در شرایط خاص کرونا و تلاش مضاعف شان در پیشبرد اهداف آموزش و پرورش از آنان تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است در این دیدار که به صورت سرزده صورت گرفت، حمید اسمعیلی زاده  مدیر و علی اصغر بیشمار معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش ناحیه دو وی را همراهی نمودند.