نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تشکیل جلسه هماهنگی برگزاری طرح گفتمان دینی

تشکیل جلسه هماهنگی برگزاری طرح گفتمان دینی


با هدف تکمیل فعالیت های فرهنگی :

با هدف همگرائی ، همسوئی وهمفکری جلسه هماهنگی برگزاری طرح گفتمان دینی با حضور حسنی کارشناس نماز اداره کل آموزش و پرورش استان، فلاحتی نماینده سازمان تبلیغات استان،طباطبایی معاون پرورشی فرهنگی ناحیه دو یزد ، کارشناسان حوزه ی قرآن و عترت ،مدیران مدارس متوسطه دروه دوم نواحی یک و دو در سالن اجتماعات مدیریت ناحیه دو  برگزار شد.

در آغاز جلسه طباطبایی با تشکر از زحمات مدیران در اجرای طرح و برنامه های حوزه قران و نماز در خصوص اهمیت برگزاری جلسات با موضوع دینی در مدارس یادآور شد . وی رشد معنوی و اعتقادی دانش آموزان و حتی خانواده ها را در گرو تعامل مدیران و روحانیون توانمند صاحب نظر در مسائل و مشکلات مبتلابه  جامعه برشمرد.

درادامه فلاحتی نماینده سازمان تبلیغات استان در خصوص برگزاری طرح گفتمان دینی در دانشگاه ها و مدارس متوسطه دوره دوم استان خبر داد و باز خورد های دریافت شده از این طرح را مثبت ارزیابی  وابراز امیدواری کرد تا با همکاری آموزش و پرورش در سال جاری هدف اصلی این برنامه " تعمیق باورهای دینی و اعتقادی فرزندان و دانش آموزان " محقق گردد.

همچنین  حسنی کارشناس نماز اداره کل آموزش و پرورش استان به بیان نکاتی در خصوص اعزام مبلغین مذهبی به مدارس و راه اندازی طرح های گفتمان سازی و جلسات پرسش و پاسخ مذهبی با حضور اساتید و کارشناسان مذهبی استان در مدارس پرداخت. درپایان مدیران نقطه نظرات ،توصیه ها وپیشنهادات تکمیلی را بیان نمودند.