نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تشکیل جلسه هماهنگی برگزاری طرح گفتمان دینی

تشکیل جلسه هماهنگی برگزاری طرح گفتمان دینی


با هدف تکمیل فعالیت های فرهنگی :

با هدف همگرائی ، همسوئی وهمفکری جلسه هماهنگی برگزاری طرح گفتمان دینی با حضور حسنی کارشناس نماز اداره کل آموزش و پرورش استان، فلاحتی نماینده سازمان تبلیغات استان،طباطبایی معاون پرورشی فرهنگی ناحیه دو یزد ، کارشناسان حوزه ی قرآن و عترت ،مدیران مدارس متوسطه دروه دوم نواحی یک و دو در سالن اجتماعات مدیریت ناحیه دو  برگزار شد.

در آغاز جلسه طباطبایی با تشکر از زحمات مدیران در اجرای طرح و برنامه های حوزه قران و نماز در خصوص اهمیت برگزاری جلسات با موضوع دینی در مدارس یادآور شد . وی رشد معنوی و اعتقادی دانش آموزان و حتی خانواده ها را در گرو تعامل مدیران و روحانیون توانمند صاحب نظر در مسائل و مشکلات مبتلابه  جامعه برشمرد.

درادامه فلاحتی نماینده سازمان تبلیغات استان در خصوص برگزاری طرح گفتمان دینی در دانشگاه ها و مدارس متوسطه دوره دوم استان خبر داد و باز خورد های دریافت شده از این طرح را مثبت ارزیابی  وابراز امیدواری کرد تا با همکاری آموزش و پرورش در سال جاری هدف اصلی این برنامه " تعمیق باورهای دینی و اعتقادی فرزندان و دانش آموزان " محقق گردد.

همچنین  حسنی کارشناس نماز اداره کل آموزش و پرورش استان به بیان نکاتی در خصوص اعزام مبلغین مذهبی به مدارس و راه اندازی طرح های گفتمان سازی و جلسات پرسش و پاسخ مذهبی با حضور اساتید و کارشناسان مذهبی استان در مدارس پرداخت. درپایان مدیران نقطه نظرات ،توصیه ها وپیشنهادات تکمیلی را بیان نمودند.