نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل مدیر کل و جمعی از مسئولین آموزش و پرورش استان از دانش آموزان برتر ناحیح دو یزد در کنکور سراسری

تجلیل مدیر کل و جمعی از مسئولین آموزش و پرورش استان از دانش آموزان برتر ناحیح دو یزد در کنکور سراسری


مدیر کل و جمعی از مسئولین آموزش و پرورش استان با حضور در منزل دانش آموزان تک رقمی ناحیه دو یزد در کنکور سراسری ۱۴۰۱ از آنان تجلیل کردند.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛محمد کاظم رحیمی‌نژاد در این دیدار گفت:حمایت اولیای شما دانش آموزان و همچنین زحمات معلمان و مدیران و همراهی و هدایت آنان ستودنی است که امیدواریم این حمایت و هدایت ها  استمرار داشته باشد. 
محمد کاظم رحیمی‌نژاد نگاه ارزشمند اولیای این دانش‌آموزان در طول دوران زندگی را در راه کسب این موفقیت موثر دانست و افزود: گذشت و ایثار  در طول دوران دفاع مقدس و همچنین زندگی بر مدار اهل بیت عصمت و طهارت، اسلام و ارزش‌های شیعی بالاترین رسالت است و رسیدن به این مرحله، مقید و معتقد بودن این عزیزان جای تبریک دارد که تنها با همت خود و استعانت از حضرت باریتعالی امکان پذیر است. 
مدیر کل آموزش و پرورش اظهار داشت: این دانش آموزان عزیز با همت بلند و عزم جزمشان قطعا موفقیت های بیشتری خواهند داشت و وظیفه و رسالت اصلی ما این است قدردان این تلاش ها باشیم و اطلاع رسانی این فرهنگ به سایر دانش آموزان  را داشته باشیم. 
این مقام مسئول تاکید کرد: این دانش آموزان فرامرزی هستند ولی متعلق به این خاک و سرزمین هستند و باید تلاش کنند نام ایران و تمدن این سرزمین همچون گذشته پایدار باشد. 
گفتنی است: در این دیدار که حمید اسمعیلی زاده، مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد وهادی مطهریان، معاون آموزش متوسطه ناحیه دو نیز حضور داشتند،  از  پوریا غفوری و  علیرضا دهقان تفتی که به ترتیب موفق به کسب رتبه ۵ در رشته ریاضی و رتبه۲ در رشته تجربی شده بودند تجلیل شد.