نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از بانوان شاغل در آموزش و پرورش ناحیه دو

تجلیل از بانوان شاغل در آموزش و پرورش ناحیه دو به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد و با حضور مدیر، معاونین و مسئولین این مدیریت در مراسمی به مناسبت سالروز میلاد سراسر خیر و برکت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، از بانوان شاغل در مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو تقدیر شد.

حمید اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو در این مراسم با تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه(س)هدف از برگزاری این مراسم را تکریم از مقام والای بانوان و مادران ارجمند دانست و اظهار داشت: روز ولادت آن بانو روز پاسداشت حرمت زن در جامعه و منطق اخلاقی اسلام است زیرا تمام ابعادی که برای زن و یک انسان کامل متصوّر است در حضرت فاطمه زهرا(س) جلوه کرده است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بانوان شاغل در این مدیریت گفت: بخشی از موفقیت های مجموعه مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو مرهون تلاش و زحمات بانوان شاغل در اداره است زیرا بانوان در زمینه نظم و ترتیب و دقّت نظر در مسائل و امور محوّله بسیار حساس و با ظرافت خاص عمل می نمایند. 

در پایان پس از بحث و تبادل نظر در خصوص برخی از مسائل، با اهدای لوح سپاس و یک شاخه گل از بانوان شاغل در این مدیریت تقدیر به عمل آمد.