نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تبریک مدیر ناحیه دو به مناسبت فرارسیدن سال نو

تبریک مدیر ناحیه دو به مناسبت فرارسیدن سال نو به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو یزد و به مناسبت فرارسیدن عیدباستانی نوروز و آغاز بهارطبیعت مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو پیامی صادر کرد متن این پیام بدین شرح است.

                                                 بسم الله الرحمن الرحیم

                                          زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی
                                     از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی
بار دیگر نوروز با تمام زیبایی هایش فرا می رسد، ایام سرخوشی و سرسبزی می آید و طبیعت رخ می نمایاند و جلوه ای از آفرینش و جلال الهی آشکار می سازد.
دستان پرنوازش بهار، طبیعت خفته را از خواب بیدار می سازد و زمین و درخت، رازهای رنگارنگ و عطرآگین خویش را نثار نگاه ما می کنند.
سال 98 فرصت مناسبی بود تا با همراهی و همدلی همه دست اندکاران نظام تعلیم و تربیت به ویژه کادر اجرایی و آموزشی مدارس در پیشبرد قافله تعلیم و تربیت، توفیقات بسیار خوبی نصیب مجموعه آموزش و پرورش ناحیه دو گردد. هر چند که در ادامه راه نیز خود را بی نیاز از همدلی ها و دلسوزی های مسئولان، مدیران، مربیان، معلمان و همه مشتاقان عرصه آموزش و پرورش نمی دانم.
فرارسیدن سال نو و عید باستانی نوروز را خدمت همه فرهنگیان، دانش آموزان و خانواده های محترم آنان صمیمانه تبریک و شادباش عرض می نمایم. ضمن آرزوی سلامتی و توفیق، امیدوارم با تلاش و همت شما فرهیختگان، شاهد بالندگی، رشد و توسعه هر چه بیشتر این دیار باشیم.«انشاالله»
                                                   حمید اسمعیلی زاده
                                       مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد