نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

به مناسبت هفته تجلیل از منزلت معلم صورت گرفت:

به مناسبت هفته تجلیل از منزلت معلم صورت گرفت:


تجلیل نماینده ی مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی از همکاران فرهنگی مدارس ناحیه دو یزد.
تحصیل و تهذیب اصل کار دانش آموز برای آمادگی هرچه بهتر جهت مدیریت امور مختلف در آینده است.

دکتر محمد صالح جوکار، نماینده ی مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی به همراه محمد کاظم رحیمی نژاد مدیر کل آموزش و پرورش استان ، حمید اسمعیلی زاده، مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد و تنی چند از معاونین و کارشناسان اداره کل آموزش و پرورش  استان و ناحیه دو،  صبح امروز با حضور در مجتمع آموزشی حضرت مهدی(عج) ناحیه دو یزد از نزدیک با همکاران این مجتمع دیدار و هفته معلم را به آنان تبریک گفت.

وی  با گرامیداشت یاد و خاطره معلم شهید، استاد مطهری، تحصیل و تهذیب را اصل کار دانش آموز برای آمادگی هرچه بهتر جهت مدیریت امور مختلف در آینده دانست و افزود: معلم شان والایی در جامعه ی ما دارد که  در این فرایند، با انتقال دانش خود ،  یاریگر شما دانش آموزان است.

جوکار با اشاره به استقرار این مجتمع در منطقه ی کم برخوردار حسن آباد  در حاشیه شهر یزد، جهت مساعدت در رفع مواردی از مشکلات عمرانی این مکان آموزشی از جمله ترمیم سیستم آب  و برقراری سیستم امنیتی آن، قول مساعد داد.

در ادامه، رحیمی نژاد مدیر کل آموزش و پرورش استان، همّت معلم را ستود و گفت: با تلاش بی وقفه معلم، آینده کشور و حتی جهان رقم می خورد.

وی از همراهی  بی بدیل مسئولین استان با آموزش و پرورش خبر داد و افزود: امیدواریم با همین روند، آموزش و پرورش استان را به وضع مطلوب و مورد نظر برسانیم.

همچنین اسمعیلی زاده، مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، در این برنامه گزارشی از وضع مدارس مستقر در منطقه کم برخوردار حسن آباد ارائه و طرحهای در دست اقدام جهت احداث و تکمیل  پروژه های مختلف آموزشی در این منطقه را تشریح نمود.

در پایان این برنامه، نماینده ی مردم یزد و اشکذر در مجلس، با اهداء گل و یک جلد کتاب، از زحمات همکاران شاغل در این مجموعه، تجلیل به عمل آورد.