نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

به مناسبت سوم خرداد، سالروز حماسه ی بزرگ آزادسازی خرمشهر:

به مناسبت سوم خرداد، سالروز حماسه ی بزرگ آزادسازی خرمشهر:


همایش پیاده روی کارکنان آموزش و پرورش ناحیه دو یزد برگزار گردید.

در این همایش که به همّت بسیج فرهنگیان ناحیه دو یزد برنامه ریزی و اجرا گردید، نائب کبیر پیشکسوت رزمندگان دفاع مقدّس در سخنانی ، دانش آموزان رزمنده ی  دوران طلایی دفاع مقدّس را دست پرورده ی جامعه ی فرهنگی دانست و گفت: اگر آن حماسه سازان نبودند، ما عزّت امروز را در عرصه ی جهانی نداشتیم.

وی با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدّس و سرداران شهید: سلیمانی، صیّاد شیرازی و شوشتری افزود: در گردانهایی که در جبهه تشکیل می شد، بیش از 70 درصد اعضای آن دانش آموز و مابقی دانشجو بودند و حرکات آنان خارق العادعده و منحصر بفرد بود و امروز برای بعضی مردم دنیا باور کردنی نیست.

نائب کبیر تاکید کرد: ما انسان صاحب اختیار هستیم و باید بدانیم در جامعه پیرامون خود، به کدام سمت در حرکتیم تا این حرکت، ختم به خیر شود.

وی خاطرنشان ساخت: ما همچون دوران دفاع مقدّس اگر بند بند بدن مان جدا شود، از نظام اسلامی مان جدا نخواهیم شد و هرگز فریب دسیسه های دشمن را نخواهیم خورد.

در ادامه سرهنگ زارع مسئول بسیج فرهنگیان ناحیه دو یزد سوم خرداد، سالروز حماسه ی بی نظیر آزادسازی خرمشهر  ونیز ایّام میلاد سراسر نور حضرت معصومه(س) و آقا امام رضا(ع)  دهه ی کرامت که باهم مقارن گشته اند را تبریک گفت و سپس به مین مناسبت، به همکاران زن شاغل در ناحیه دو یزد که نامشان به نام حضرت معصومه(س) مزّین می باشد، هدیه ای تقدیم شد