نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری وبینار تبیین آئین نامه ی طرح رتبه بندی معلمان در ناحیه دو یزد

برگزاری وبینار تبیین آئین نامه ی طرح رتبه بندی معلمان در ناحیه دو یزد


38000 میلیار تومان اعتبار برای اجرای این طرح، در نظر گرفته شده است.

 حمید اسمعیلی زاده، مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد در وبینار تبیین آئین نامه ی  طرح رتبه بندی معلمان که با حضور مجازی مدیران مدارس سه مقطع برگزار گردید، با بیان این مطلب افزود: این طرح در اسفند ماه 1400 به تصویب مجلس شورای اسلامی و تایید شورای نگهبان رسیده است.

وی اولویتهای این طرح را برشمرد و گفت: وزارت آموزش و پرورش در نظر دارد برای تدوین نهایی آئین نامه ی این طرح، از کف مدرسه، نظرات و پیشنهادات همکاران را جمع آوری و بر اساس آنها آئئین نامه ای کم نقص و یا بی نقص تدوین و اجرا نماید.

اسمعیلی زاده، با اشاره به شایعات منتشر شده در فضای مجازی، گفت: در این طرح  نظر دانش آموز در مورد معلم لحاظ نخواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، نقطه ی قوت این طرح را نظارت مدیر آموزشگاه بر ارزیابی و جمع بندی امتیازات همکاران دانست و تاکید کرد: تلاش براینست که در امر امتیاز دهی به همکاران، تسهیل و تسامح صورت  گیرد.

وی از مدیران مدارس خواست تا هرچه سریعتر نظران همکاران را در این مورد، جمع بندی و ارسال نمایند، تا در اسرع وقت به استان و نیز وزارت منعکس گردد.

اسمعیلی زاده همچنین از همکارانی که در اسکان نوروزی فرهنگیان در طول ایام تعطیلات نوروز سال جاری تلاش نموده اند، تجلیل و یزد را بعنوان قطب گردشگری ویژه دانست که باید جهت جذب هرچه بیشتر گردشگر، تلاش شود.