نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری همایش تجلیل از معلمان نمونه ناحیه دو یزد

برگزاری همایش تجلیل از معلمان نمونه ناحیه دو یزد


در این همایش از همکاران منتخب جلوه های ویژه معلمی و نیز همکاران تاثیر گذار در کیفیت بخشی به مدارس تجلیل به عمل آمد.
نیروی انسانی مهمترین عنصر تاثیر گذار در هر نوع فعالیت اعم از فرهنگی – مذهبی – سیاسی – اقتصادی و نظامی است.

حمید اسمعیلی زاده، مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد با بیان این مطلب و با گرامی داشت یاد و خاطره شهید مطهری در جمع همکاران منتخب و نمونه مدارس ناحیه،   افزود: ما به عنوان متولّیان آموزش و پرورش در آماده سازی نیروی انسانی مورد نیاز جامعه وظیفه ای خطیر بر عهده داریم .

وی گفت: در طول سنوات گذشته آنطور که شایسته نام معلم است به وی توجه نشده و امیدواریم مطالبات بحق همکاران بدور از حاشیه و فقط از راههای قانونی پیگیری و پرداخت شود.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دویزد، انتخاب این همکاران را به عنوان برگزیدگان ناحیه،  به آنان تبریک گفت و نقش آنان را نقشی الگویی برای سایر همکاران دانست.

 وی با اشاره به اثرات کرونا در تمام جوامع بشریت، تاکید کرد: بر همگان ثابت گردید که هیچ چیز نمی تواند جایگزین آموزش حضوری و چهره به چهره معلم با دانش آموز باشد.

اسمعیلی زاده همچنین افت آشکار و پنهان تحصیلی بدلیل شیوع کرونا و تعطیلی مدارس را یادآور شد و گفت باید با خرد جمعی و همت والای همکاران بر این مشکل فائق آئیم .

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دویزد همچنین مسئله تعلیم و تربیت را از اولویتهای اصلی دستگاههای اجرائی استان دانست که با تلاش شورای آموزش و پرورش استان این مهم به انجام رسیده است.

 در این همایش، حضّار به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و در پایان با تقدیم لوح تقدیر و هدیه از همکاران نمونه، تجلیل به عمل آمد.