نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری همایش تجلیل از مدیران و معاونین پرورشی برتر مدارس ناحیه دو یزد

برگزاری همایش تجلیل از مدیران و معاونین پرورشی برتر مدارس ناحیه دو یزد


همراهی خانواده ها، صدا و سیما، گروه همسالان و سایر نهادهای فرهنگی جامعه با آموزش و پرورش، اتفاقات مبارکی در حوزه ی تربیت خواهد افتاد.

حسینعلی ملانوری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، در  همایش مدیران و معاونین برتر مدارس ناحیه دو یزد، با بیان این مطلب افزود: با گسترش پهنای فضای مجازی و احتمال افزایش آسیب های مرتبط با آن، کار در حوزه ی پرورشی را حساس تر و انتظارات جامعه را از این حوزه بیشتر کرده است که با خرد جمعی و هماهنگی سایر دستگاههای فرهنگی، می توان راه اینگونه آسیب ها را بست.

وی از تدوین کتابی تحت عنوان «برپا» با محتوای خاطرات   استاد محمد بمانی هنرمند نمونه استان و پیشکسوت حوزه ی تربیت، خبر داد و تاکید کرد: این کتاب به مربیان و معاونین پرورشی مدارس اهدا می گردد که  دوره ی 24 ساعته  ضمن خدمت نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

ملانوری همچنین با اشاره به ساحت های شش گانه مندرج در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، خاطرنشان ساخت:  در هر ساحت تربیتی در این سند، رساندن دانش آموز به مهمات زندگی اوست.

 در پایان این همایش پس از اجرای چند برنامه فرهنگی توسط استاد بمانی، از مدیران و معاونین پرورشی فعال و برتر مدارس ناحیه دو یزد، تجلیل به عمل آمد.