نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری همایش تجلیل از صاحبان رتبه های برتر استانی و کشوری مدارس ناحیه دو یزد در مسابقات قرآنی و فرهنگی هنری

برگزاری همایش تجلیل از صاحبان رتبه های برتر استانی و کشوری مدارس ناحیه دو یزد در مسابقات قرآنی و فرهنگی هنری علی خدایی مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، در این همایش  در سخنانی با اشاره به فرمایش رئیس جمهور محترم مبی بر نگرش مخاطب محوری، توجه به مخاطب را در هر امر هنری لازم دانست و انتقال پیام و مفهوم از طریق هنر به او را رمز موفقیت یک هنرمند معرفی کرد.  

وی از همت والای دانش آموزان مدارس ناحیه دو یزد در کسب رتبه های کشوری و استانی  تجلیل و تاکید کرد:  شما دانش آموزان ثابت کرده اید که  علاوه بر توجه ویژه به موضوعات علمی و درسی خود، در عرصه های دیگر از جمله موضوعات قرآنی و هنری نیز فعالیت، رشد و پیشرفت داشته اید.

سپس سیّد مرتضی فخر موسوی مدیر دبیرستان دوره ی اول استعدادهای درخشان  شهید صدوقی و کارگردان نمونه تئاتر صحنه ای استان ، کسب رتبه در هر مسابقه را زمانی ارزش توصیف کرد که رقبای قوی نیز حاضر باشند.

وی گفت: حرکت باید در راستای کار مورد نظر باشد و زبان بدن، حس آمیزی و خلاقیت بسیار در امور هنری مهم است.

فخرموسوی افزود: عوامل هنر در مدرسه باعث پرورش ذهن  دانش آموز هنرمند می شود که در اینصورت خودش از این هنر لذت برده و این لذت را به دیگران نیز هدیه می کند.

وی هنر را افزایش منظرگاه دانست و بر استفاده بهینه از مسابقات  مختلف هنری تاکید کرد.

همچنین زندی مقدم داور مسابقات عکاسی، خلاصه زاده داور مسابقات گرافیک و حبیبی راد داور مسابقات رسانه و فضای مجازی، توضیحاتی پیرامون حوزه ی کاری خود  ارائه نمودند.

در این همایش  که عبدللهیان معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل  آموزش و پرورش استان و شمس الدینی رئیس اداره ی فرهنگی هنری اداره کل نیز حضور داشتند، پس از اجرای چند برنامه ی  فرهنگی، از دانش آموزان منتخب و برتر کشوری و استانی مسابقات قرآنی و فرهنگی هنری تجلیل به عمل آمد.