نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری همایش تجلیل از دانش آموزان حائز رتبه ی اول مرحله ی ناحیه ای مسابقات فرهنگی هنری در ناحیه دو یزد

برگزاری همایش تجلیل از دانش آموزان حائز رتبه ی اول مرحله ی ناحیه ای مسابقات فرهنگی هنری در ناحیه دو یزدعلی خدایی مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد در این همایش گفت: تعداد 4000 اثر در زمینه ی تعداد یکصد رشته از مسابقات فرهنگی هنری به دبیرخانه ی این مسابقات در ناحیه دو یزد ارسال گردیده که تعداد 1700 اثر به صورت حضوری داوری شده است.

وی افزود: تعداد 540 نفر از شرکت کنندگان در این مسابقات  که بخشی به صورت انفرادی و بخشی به صورت گروهی فعالیت داشته اند، رتبه ی اول را در  رشته ی خود  کسب و به مرحله ی استانی راه یافتند.

خدایی تاکید کرد: استعداد فقط یک جنبه نیست و ابعاد هوش و استعداد متنوع است و شما دانش آموزان بر اساس زمینه ای که برایتان فراهم گردیده در این مسابقات شرکت نموده اید.

در ادامه، عبداللهیان معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در سخنانی با تشکر از عوامل برگزاری این مسابقات در سطح مدرسه و ناحیه، اینگونه مسابقات را عرصه ای برای بروز استعدادها، خلاقیتها و ابتکارات دانست و افزود: شما دانش آموزان در این سن، سرشار از خلاقیت هستید و این فعالیتها زمینه را برای  شکوفایی استعدادهایتان فراهم می آورد.

در پایان این همایش رحیمی نژاد مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد نیز حضور داشت، پس از اجرای چند برنامه ی فرهنگی  از حائزین رتبه ی اول مرحله ی ناحیه ای مسابقات فرهنگی هنری تجلیل به عمل آمد.