نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری مراسم نمادین استانی جشن عاطفه ها در مدارس ناحیه دو یزد

برگزاری مراسم نمادین استانی جشن عاطفه ها در مدارس ناحیه دو یزد


مراسم نمادین جشن عاطفه ها در مدرسه شهید بستانی ناحیه دو یزد برگزار شد


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛"محمد کاظم رحیمی‌نژاد" مدیرکل آموزش و پرورش استان در این مراسم ضمن تبریک شروع سال تحصیلی جدید گفت: ائمه معصومین سلام الله علیهم اجمعین که الگوهای ما در زندگی هستند نهایت گذشت،بذل و بخشش را داشتند.

رحیمی‌نژاد افزود: امروز ما در این مراسم گرد هم آمدیم تا با الگوبرداری از آن ائمه هدی فارغ از هر ملیت،قومیت،دین و مذهب به همنوعانمان کمک کنیم و جامعه ای که مردمش به فکر همدیگر باشند به سلامت به مقصد خواهند رسید.

عزیزی معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد هم در این مراسم گفت: پس از دو سال که به علت فراگیری ویروس کرونا آموزش به صورت غیر حضوری دنبال شد،خدا را شکر امسال شاهد بازگشایی مدارس به صورت حضوری بودیم و باید قدردان زحمات اولیا،مدیران و معلمان باشیم.

عزیزی در خصوص ضرورت مشارکت در امور خیرخواهانه و خداپسندانه تاکید کرد؛ باید به دوستان و اطرافیانمان توجه کنیم و با کمک به یکدیگر محیط ارام و خوبی را در جامعه فراهم کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد اضافه کرد:

در دوران دفاع مقدس افرادی برای حفظ امنیت  و دفاع از مرز و بوم کشور عزیزمان از جان خود گذشتند و در این برهه از زمان هم شاهد آن هستیم که افرادی با جانفشانی امنیت شهرمان را فراهم می‌کنند تا در محیطی امن و آرام زندگی کنیم و ادامه تحصیل دهیم.

شجاعان مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) هم در این مراسم گفت:امسال با همکاری و همراهی آموزش و پرورش دستورالعمل ممنوعیت دریافت وجه از دانش آموزان تحت‌ پوشش کمیته امداد به مدارس سراسر استان ارسال شد که اقدامی ارزشمند در راستای کمک به خانواده‌های نیازمند بود.

وی خواستار همکاری همه‌ دستگاه ها،ادارات و خیرین در راستای کمک به دانش اموزان نیازمند شد.

گفتنی است این مراسم هرساله به منظور تأمین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند در مدارس سراسر استان برگزار می گردد.