نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری سومین جلسه اعضای مجلس دانش آموزی ناحیه دو یزد

برگزاری سومین جلسه اعضای مجلس دانش آموزی ناحیه دو یزد


در سند تحول بنیادین کلمه مربّی، یعنی الگویی تمام عیار برای دانش آموز

حمید اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد،  در سومین جلسه اعضای مجلس دانش آموزی این ناحیه، با بیان این مطلب افزود: فرایند تربیت بر مبنای سند تحول بنیادین باید به گونه ای اتّفاق بیفتد که دانش آموز در ساحتهای شش گانه این سند رشد یابد.

وی خاطرنشان ساخت: محوریت تربیت با آموزش و پرورش است و این تربیت بدون حضور معلّم و دانش آموز در کلاس آنگونه که شایسته است، کامل اجرا نمی گیرد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو همچنین با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: انتخابات نماد مشارکت مردم در سرنوشت خودشان است و وجود برخی مشکلات نباید مانع حضور در کنار صندوق رای شود.

اسمعیلی زاده تاکید کرد: امنیت و آزادی حاکم بر کشور ما نتیجه همین مشارکت در انتخابات است و تک تک ما باید مروّج و مشوّق دیگران جهت حضور در پای صندوقهای رای باشیم.

در ادامه سرهنگ غلامرضا زارع مسئول بسیج فرهنگیان ناحیه دو یزد در سخنانی عدم تحقّق بعضی اهداف انقلاب اسلامی را عدم تطبیق حرکت مردم در راستای چارچوبی دانست که رهبری انقلاب ترسیم نموده و می نمایند.

وی گفت: عدم شرکت در انتخابات مشکلی را حل نمی کند و روند حرکت انقلاب و تضمین و تایید آن با حضور آگاهانه در کنار صندوقهای رای امکانپذیر است.

زارع افزود: هرکدام از شما بایستی در بین اقوام و دوستان و به ویژه رای اولیها به عنوان پیک انتخابات عمل کنید و  آنها را ترغیب نمایید برای حضور آگاهانه و پرشور در روز انتخابات

در این جلسه که به تفکیک جنسیت در دو مرحله  برگزار گردید، حسن زاده کارشناس مسئول  و خانم حسینی کارشناس دانش آموزی ناحیه دو یزد نیز نکاتی پیرامون برنامه های اوقات فراغت تابستانی اعضای این مجلس ارائه نمودند.