نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری دویست و شصت و هشتمین و آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد به میزبانی ناحیه دو یزد

برگزاری دویست و شصت و هشتمین و آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد به میزبانی ناحیه دو یزد


دویست و شصت و هشتمین و آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد با حضور اعضا و به میزبانی ناحیه دو برگزار گردید.
بزرگترین دبیرستان پسرانه دوره دوم حنوب و جنوب شرق کشور در ناحیه دو یزد احداث می گردد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، سید محمد رستگاری فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد در آخرین جلسه این شورا در سال 99  گفت: بیشترین پروژه های بهره برداری شده در سال 99 و نیز پروژه هایی که عملیات احداث آنها در این سال آغاز شده در سطح شهرستان، به آموزش و پرورش اختصاص دارد.

وی خواستار پیگیری نحوه اجرای مصوبات این شورا به ویژه درخصوص ساخت و تکمیل پروژه های آموزشی شد.

فرماندار یزدتاکید کرد:  ارزیابی هرچه دقیقتر روند آموزش در فضای مجازی که بر اثر شیوع کرونا پدیدآمد، می تواند ما را در برنامه ریزی برای سال تحصیلی آینده یاری کند.

رستگاری همچنین خواستار اولویت بندی برنامه های آموزش و پرورش شد و افزود: تلاش مضاعف معلمانی که با حسّاسیت و تحمّل مشکلات موجود در  زمینه ی تدریس به صورت مجازی، وظیفه ی  خود را به نحو مطلوب به انجام رسانده اند، قابل تقدیر است.

سپس حمید اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد و دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان  از احداث بزرگترین دبیرستان پسرانه دوره دوم جنوب و جنوب شرق کشور در ناحیه دو خبر داد و افزود: تفاهم نامه ی ساخت این دبیرستان با خیّر مدرسه ساز مورد نظر منعقد گردیده و عملیات ساخت این مجموعه  از اوایل سال آتی آغاز خواهد شد.

وی با ارائه گزارشی از اجرای مصوبات این شورا در طول سال 99 ، حاصل جلسات این شورا در سالی که گذشت را تعداد 38 مصوبه عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: از این تعداد فقط اجرای دو مصوبه به ابتدای سال آینده موکول گردیده و بقیه مصوبات اجرا گردیده اند که این امر در نوع خود کم نظیر است.

در ادامه پس از ارائه نظرات و پیشنهادات حضار، فرماندار یزد با اهداء لوح تقدیر از زحمات یکساله ی اعضای شورای آموزش و پرورش تجلیل کرد.

همچنین در پایان این جلسه، لوح تقدیر مدیر کل آموزش و پرورش استان تقدیم فرماندار یزد شد.