نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری دویست و شصت و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش یزد

برگزاری دویست و شصت و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش یزد


آرامش بخشیدن به عموم مردم جامعه در شرایط شیوع کرونا در اولویت است
برگزاری دویست و شصت و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد

سید محمّد رستگاری فرماندار یزد در دویست و شصت و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد که در محل سالن اجتماعات مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو یزد برگزار گردید.با بیان این مطلب، خواستار رعایت تمام موازین بهداشتی توسط کارکنان ادارات و دستگاههای دولتی شهرستان در شرایط شیوع ویروس کرونا شد.

فرماندار یزد تاکید کرد: باید فرصت تابستان را عنیمت بشمریم و برای دانش آموزان و مدارس در هر حالتی از شرایط ویروس کرونا، برنامه داشته باشیم.

در ادامه، ذاکر، مدیر کل نوسازی مدارس استان، گزارشی از روند پیگیری و ساخت زمین اهدایی خیّری منطقه حسن آباد ارائه نمود و بر استفاده بهینه از ظرفیت صدا و سیما ی مرکز استان و نیز فضای مجازی در پیشبرد برنامه های آموزش و پرورش تاکید کرد.

سپس حمید اسمعیلی زاده، مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد و دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان، گزارشی از اجرای مصوبات جلسه قبلی این شورا ارائه نمود.

اسمعیلی زاده گفت: با توجه به اسکان قریب 60 درصد  دانش آموزان استنان، در شهر یزد، در سال تحصیلی آینده، در برخی مدارس احتمال دو شیفته شدن وجود دارد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو همچنین خواهان ارائه نظرات و پیشنهادات اجرایی اعضا جهت ریزی برای اوقات فراغت دانش آموزان و ثبت نام این عزیزان در مدارس شد.

در ادامه سایر حضار، به بیان دیدگاههای خود در زمینه های آموزشی - پرورشی - اجتماعی - فرهنگی و ورزشی شدند و نمایندگان هر نهاد، آمادگی  خود را جهت همکاری و هماهنگی با آموزش و پرورش اعلام کردند.

تعیین تکلیف فوری و قطعی زمین اهدایی خیّری در منطقه حسن آباد جهت احداث مدرسه از مصوبات این جلسه بود