نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری دویست و بیست و چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد

برگزاری دویست و بیست و چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد


با حضور فرماندار ، مدیران آموزش و پرورش نواحی یک و دو و دیگر اعضاء دویست و بیست و چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، دویست و بیست و چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد با دو دستور کار : نکوداشت هفته مقام معلم و جشنواره خیرین مدرسه ساز همراه بود.

مهندس شاکری شمسی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با تبریک سال نو و تشکر صمیمانه از اعضا تمامی دستگاه ها جهت برگزاری هر چه باشکوه تر هفته ی بزرگداشت مقام معلم تاکید نمود. وی گفت :در سال مزین به اقتصاد مقاومتی آموزش و پرورش و دیگر متولیان باید خودباوری و ساختن مدیرانی لایق از بطن دانش آموزان تلاش کنند.

فرماندار یزد با تجلیل از خیرین تصریح کرد این امر با عنوان یک هدف و وظیفه همگانی مطرح شود و فرهنگ سازی کنیم تا خیرین با مشارکت بیشتری در توسعه فضاهای آموزشی تشویق و ترغیب شوند. شاکری شمسی تجلیل از مقام معلم را تجلیل از علم و فرهنگ برشمرد و بر ارتقا بخشی به جایگاه رفیع معلم و تکریم بهتر و بیشتر تاکید نمود.

همچنین منصور ارجمندی مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو در این جلسه با تبریک میلاد مسعود امام جواد (ع) و تقدیر و تشکر از مدعوین، کلیه موفقیت ها و کسب رتبه های برتر کنکور ، المپیادها، پروژه مهر و ... را نتیجه ی ثمر بخشی نظرات شورای آموزش و پرورش برشمرد. وی گزارش تفصیلی از فعالیت های آموزشی و پرورشی سال گذشته را تشریح کرد. شایان ذکر است در پایان هر یک از اعضاء نقطه نظرات و پیشنهاداتی در زمینه ی گرامیداشت هفته تجلیل از مقام معلم و پیشکسوتان فرهنگی و جشنواره خیرین مدرسه ساز بیان کردند.

این جلسه با چندین مصوبه خاتمه یافت.