نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری دومین پیش اجلاس نماز در مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو یزد

برگزاری دومین پیش اجلاس نماز در مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو یزد


انسانهایی که به نماز تمسّک می جویند، دارای عزّت نفس بیشتری هستند.
هر روز چندین بار از مساجد - صدا و سیما و دیگر اماکن عمومی فریاد بلند می شود که (حی علی خیرالعمل)بشتابید به سوی بهترین عمل

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو، علی اصغر بیشمار معاون پرورشی و فرهنگی ناحیه دو یزد در این برنامه با بیان اینکه هر روز از مساجد - صدا و سیما و دیگر اماکن عمومی فریاد حی علی خیر العمل بلند است افزود: این یعنی دعوت به سوی بهترین کار. نماز ستون دین است یعنی اگر آنرا درست به جا آوریم جامعه ای پر از خیر و برکت خواهیم داشت.

بیشمار افزود بروز آثار نماز در اجرای صحیح آنست.

در ادامه خانم دکتر نیکپور رئیس حوزه علمیه خواهران استان یزد و مشاور مذهبی مدرسه فرزانگان ناحیه دو، با اشاره به اینکه نماز برنامه زندگی به نمازخوان       می دهد، خاطرنشان ساخت: نماز برای انسان کامل و صالح برنامه دارد.

وی افزود: خداپرست ترین مردم کسانی هستند که واجبات خود را درست و به موقع انجام دهند.

رئیس حوزه علمیه خواهران استان نماز از مقدمه تا نتیجه تماما  تربیت انسان را هدف گرفته است.

وی گفت: نماز در حقیقت یک پایه اصلی جهت ساختن اسنان کامل است و آینده انسانها ساختنی است که ما با همت خود می توانیم این آینده را بهتر و روشنتر بسازیم.

در پایان این جلسه که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید، پس از ارائه گزارش روند اجرای برنامه های مربوطه توسط خانم گل محمدی مدیر آموزشگاه فرزانگان، از مربّیان  و دانش آموزان برتر و فعّال این طرح تجلیل به عمل آمد.