نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه ی ستاد برگزاری اردوهای راهیان نور ناحیه دو یزد

برگزاری جلسه ی ستاد برگزاری اردوهای راهیان نور ناحیه دو یزد


اثر بخش ترین تربیت، تربیت ذهنی است

علی خدایی مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، در این جلسه در سخنانی، با بیان این مطلب،  افزود: گزینش مربیان اعزامی به اردوهای راهیان نور بسیار مهم است.

وی تصویر هر اردو را در ذهن دانش آموز ماندگار دانست و گفت: ایجاد تنوع - ظرفیت سنجی و داشتن برنامه در اردوها به ویژه اردوهای راهیان نور باید در نظر عوامل برگزاری این اردوها باشد.

در ادامه، حمید زارع مسئول برگزاری اردوهای راهیان نور ناحیه دو یزد، از برگزاری این اردوها ویژه ی دانش آموزان پسر در دهه ی سوم آبان ماه جاری خبر داد و گفت: دانش آموزان دختر نیز در دهه ی اول بهمن ماه به این اردوها اعزام خواهند شد.

وی خواستار برگزاری جلسات توجیهی این برنامه ویژه ی والدین دانش آموزان داوطلب و نیز مدیران مدارس اعزام کننده شد.

 همچنین سرهنگ محمودیان جانشین فرماندهی ناحیه ی مقاومت شهید الله دادی یزد در این جلسه در سخنانی،  13 آبان امسال را متفاوت با سنوات قبل دانست و افزود: این روز سرنوشت ساز فرصت  مغتنمی است که باید به نحو مطلوب و در راستای مقابله با دشمن، شفاف سازی، اقناع سازی و جهاد تبیین از ان بهره برداری شود.

 در پایان این جلسه سروان دهقانپور مسئول بسیج دانش آموزی ناحیه دو یزد، برنامه های حوزه ی کاری خود در هفته بسیج دانش آموزی را تشریح کرد که شرکت دانش آموزان بسیجی  در نماز جمعه، برگزاری مسابقات ورزشی و  قرآنی مختلف ویژه ی دانش آموزان دوره های اول و دوم متوسطه و نیز مسابقات خوشنویسی کاریکاتور و نقاشی ویژه دبستان در طول این هفته می باشند.