نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه مشترک بین ادارات نهضت سوادآموزی و منابع طبیعی

برگزاری جلسه مشترک بین ادارات نهضت سوادآموزی و منابع طبیعیبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، با حضور مهندس آخوندى مديركل اداره منابع طبيعى، امين الرعايا معاون نهضت سواد آموزى اداره كل آموزش و پرورش، اسمعيلى زاده مدير آموزش و پرورش ناحيه دو، آموزش دهندگان نهضت سواد آموزى و جمعى از مسئولين جلسه مشترک بین ادارات سوادآموزی و منابع طبیعی در محل بنستان میبد (پروژه منابع طبیعی) برگزارشد.

در ابتدا موحدی فر مدیرآموزش و پرورش شهرستان میبد ضمن خیر مقدم به مدعوین در مورد اهمیت سوادآموزی و مشارکت حداکثری با اداره منابع طبیعی نکاتی را ارائه و سپس مهندس آخوندی در خصوص چگونگی ثبت نام آموزش دهندگان در سامانه همیار توضيحاتى را ياد آور شد و از آنان خواست پس از ثبت نام نسبت به دریافت کارت همیار اقدام نمایند.

در ادامه امین الرعایا معاون نهضت سواد آموزی استان با تبریک هفته وحدت، پیامبراکرم(ص) را مؤسس سوادآموزی خواند و درباره سواد و اهمیت آن در جهت حفظ منابع طبیعی به ايرادات سخن پرداخت.

سخنان مهندس مزیدی رئیس اداره مشارکتهای مردمی اداره کل منابع طبیعی، حجت الاسلام هاشمی نماینده ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و تجلیل از آموزش دهندگانی که در سال جدید به صورت حق التدریس در آموزش و پرورش مشغول به کار شده و همچنان با اداره نهضت سواد آموزی همکاری مستمر دارند از دیگر برنامه های این مراسم بود.