نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش ناحیه دو یزد

برگزاری جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش ناحیه دو یزد


با حضور اعضا: جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش ناحیه دو یزد برگزار گردید.
با حضور اعضا: جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش ناحیه دو یزد برگزار گردید.

کرونا باعث بوجود آمدن زیرساختی شد که آموزش و پرورش بواسطه آن، دوران جدیدی را آغاز کرد.

حمید اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد در جلسه ستاد شاهد این ناحبه با بیان این مطلب افزود: درهنگامه شیوع کرونا، برای عموم مردم جامعه نقش و اهمیت شبکه سلامت  و نیز آموزش و پرورش بیشتر و بهتر نمایان گردید.

اسمعیلی زاده تاکید کرد: همزمان با تعطیلی مدارس که بدلیل کرونا اتفاق افتاد،همکاران  ما در مدارس آموزش خود در فضای مجازی را آغاز کردند و  آموزش دانش آموزان تعطیل نشد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد گفت: باید زمینه ای فراهم شود تا امنیتی که دانش آموز در مدرسه  دارد، در شبکه شاد نیزبرای او  بوجود آید.

وی خاطر نشان ساخت: در آغاز سال تحصیلی جدید بایستی وضعیت تک تک دانش آموزان در زمینه ی دسترسی به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری فضای مجازی، بررسی شود.

اسمعیلی زاده همچنین از مدیران و مسئولین مدارس شاهد  خواست: خانواده های دانش آموزانی را که به فضای مجازی دسترسی ندارند را شناسایی و به هر نحو ممکن امکانات لازم جهت استفاده از این فضا را برای آنان فراهم آورند تا در صورت شیوع موج مجدّد کرونا، به آموزش دانش آموزان اینگونه خانوارها لطمه ای وارد نشود.

سپس حجه الاسلام نقیبی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد در سخنانی بر استفاده بهینه از تکنولوژی جهت آموزش بهتر تاکید کرد. 

وی گفت : نحوه پوشش، گفتار و سبک و روند امور اجرایی مدارس شاهد باید در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشد.

در ادامه حضّار جلسه به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.