نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جشن میلاد آقا امام عصر (عج) توسط دانش آموزان مدارس سمپاد ناحیه دو یزد

برگزاری جشن میلاد آقا امام عصر (عج) توسط دانش آموزان مدارس سمپاد ناحیه دو یزد


جاهلیت عصر مدرن به مراتب خطرناک تر از عصر جاهلیت قبل از اسلام است

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، استاد آبایی استاد دانشگاه و مشاور سیمای خانواده در یزد، در این مراسم گفت: ظهور آقا امام عصر(عج) همانند غیبت آنحضرت، دو مرحله دارد: ظهور صغری و کبری که ظهور صغری تحقق یافته و نشانه های آن، جاری بودن نام آن موعود بر سرزبان دوست و دشمن  و نیز فراگیری بی نظیر قرائت دعای عهد است.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم، دنیای امروز را غرق در بحرانی ترین شرایط بی عدالتی دانست  و افزود: جاهلیت عصر مدرن  به مراتب خطرناک تر از عصر جاهلیت قبل از اسلانم است که فقط با ظهور حضرت ولی عصر(عج) سامان خواهد یافت.

در ادامه حسینعلی ملانوری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در سخنانی گفت: اداره قرآن و عترت آموزش و پرورش استان در اجرای طرح های نو و موثر، جزء ادارات قرآن سه استان اول کشور است.

وی تاکید کرد: تجربه نشان داده که دانش آموزان مدارس سمپاد بدنبال ایده ها و ابتکارات نو هستند و اجرای مسابقه از سردار تا دلدار در این مدارس نمونه آنست.

در این مراسم که به ابتکار و میزبانی دبیرستان پسرانه دوره دوم شهید صدوقی ناحیه دو یزد برگزار گردید،  پس از مولودی خوانی و اجرای چند برنامه فرهنگی، از منتخبین مسابقه از سردار تا دلدار که از از سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی آغاز و تا نیمه شعبان جاری ادامه یافته بود، تجلیل به عمل آمد.