نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جشنواره «نفس در قفس» در مدارس ناحیه دو یزد

برگزاری جشنواره «نفس در قفس» در مدارس ناحیه دو یزد


پنجمین جشنواره خیریه «نفس در قفس» با هدف آزادی مددجویان جرائم غیر عمد در مدارس ناحیه دو یزد برگزار گردید.

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش، جمعی از مسئولین و خیرین نیک اندیش، پنجمین جشنواره خیریه «نفس در قفس» با هدف آزادی مددجویان جرائم غیر عمد شروع به کار کرد.

در این جشنواره، دانش آموزان دبیرستان دخترانه جوادالائمه(ع) ناحیه دو یزد،  با برپایی بازارچه‌ای با غرفه‌هایی نظیر صنایع دستی، گل و گلدان، غذای سنتی، لوازم التحریر، بدلیجات، زیورآلات و ... به فروش محصولات خود پرداخته و عواید حاصل از فروش این محصولات را به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، اختصاص می‌دهند.

مدیر دبیرستان دخترانه جوادالائمه (ع) از دیگر اهداف این جشنواره را توانمندسازی و افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان در یک محیط کسب و کار کوچک، جلب مشارکت، ایجاد روحیه کارآفرینی و پرورش ارزش‌های والای انسانی در سرشت آینده سازان میهن اسلامی دانست.

این جشنواره خیریه تا ۵ بهمن ماه سال جاری صبح‌ها از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ و عصر‌ها از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در محل این دبیرستان واقع در:  صفاییه، بلوار شهیدان اشرف، بلوار بوستان، دایر می‌باشد.

 لازم به یادآوری است: این جشنواره  5 سال متوالی است که همه ساله، با برنامه ریزی شورای دانش آموزی این دبیرستان بصورت خودجوش توسط دانش آموزان برگزار می گردد.