نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری اولین جلسه‌ی اعضای دبیرخانه‌ی استانی ارتقاء قرآن کریم

برگزاری اولین جلسه‌ی اعضای دبیرخانه‌ی استانی ارتقاء قرآن کریم


این جلسه با هدف کیفیت بخشی به فرآیندهای آموزش این کتاب آسمانی و ارتقای سطح یادگیری دانش‌آموزان در سال تحصیلی جاری تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش  ناحیه دو یزد، حمید اسمعیلی‌زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو  در این جلسه، با اعلام خبر واگذاری مسئولیت دبیرخانه استانی طرح "ارتقا قرآن کریم" به ناحیه دو افزود: باید تلاش کنیم تا با آموزش شیوه‌های مناسب و رویکردهای جدید در آموزش روخوانی قرآن کریم به معلمان، اثرات آن در سطح کلاس‌های درس پدیدار شود.

علی زارع  معاون آموزشی ابتدایی ناحیه دو نیز با اشاره به  پایش و رصد اجرای طرح ها و برنامه های دوره ابتدایی گفت: برای اینکه این طرح بتواند  نتایج موفق تر و اثر بخشی در فرآیندهای آموزشی داشته باشد، نیازمند همفکری و برنامه‌ریزی دقیق می باشیم.

در ادامه سعیده بهادرزاده معاون آموزش ابتدایی استان با تاکید بر این موضوع که آموزش قرآن باید به صورت تلفیق با سایر دروس دوره ابتدایی باشد، خاطر نشان ساخت قرآن همواره محور تعلیم و تربیت و روش درست زندگی کردن بوده‌ است.

  در این جلسه که در محل مرکز مشاوره دکتر طاهری ناحیه دو برگزار گردید، همچنین روسای ادارات آموزش ابتدایی، رئیس و  کارشناسان اداره تکنولوژی و گروه‌های آموزشی و  مدرسین قرآن حضور داشتند.