نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری اردوهای مهدی یاوران

برگزاری اردوهای مهدی یاورانبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد و به نقل از محمد جواد برزگری کارشناس مسئول قران،عترت و نماز این مدیریت، با حضور دکتر دانافر مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد،اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو و جمعی از معاونین،کارشناس مسئولان و کارشناسان این مدیریت و اداره کل متبوع اردوی فرهنگی مهدی یاوران برگزار شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان و همراهان وی ضمن بازدید از فضای اردوگاه و روند اجرای برنامه های این اردو در جریان مسائل و مشکلات مربوطه قرارگرفته و دستورات لازم را مبنی بر رفع آن صادر نمودند.

در اين دوره از اردوهای یك روزه علاوه بر برگزاري كارگاه معارف مهدويت و انتظار، كارگاه توجيهي طرح تربيت مهدوي، بازي های هدفمند گروهي و جُنگ شاد با موضوعات مهدوي نیز برگزارشد.

لازم به ذکر است اين دوره از اردوها با حضور بیش از چهارصدنفر از دانش آموزان مهدی یاور مدارس و با حضور اساتید مجرب کشوری در دو بازه زماني 4و 5 تیرماه ویژه دختران دوره متوسطه،11 و 12 تیرماه ویژه پسران دوره متوسطه در محل اردوگاه شهیدفهمیده بنادک سادات برگزار شده و در تاریخ27 و 28 مردادماه ویژه دانش آموزان پایه ششم  ابتدایی برگزار خواهد شد.