نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری آئین نمادین استانی انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس ناحیه یزد با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد

برگزاری آئین نمادین استانی انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس ناحیه یزد با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد


همزمان با سراسر کشور انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس ناحیه دو یزد و با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد برگزارشد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، عزیزی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری یزد در مراسمی که به همین مناسبت در دبیرستان پسرانه شاهد افشار  ناحیه دو یزد  برگزارشد اظهار داشت : انتخابات دانش‌آموزی مشق و تمرین دموکراسی است و اولین و مهم‌ترین هدف این است که یاد بگیرید چگونه در ساخت سرنوشت و آینده‌ی خود مشارکت کنید و تصمیم بگیرید.
وی افزود: شما باید فردی را انتخاب کنید که در سطح مدرسه ، شهر و استان بتواند در دفاع از حقوق شما صحبت کند.
عزیزی اظهار داشت: ما انقلاب کردیم تا افرادی دیگر برای نظام ما تصمیم نگیرند و مردم نمایندگان  خود را همه عرصه های مدیریتی و تصمیم گیری ها انتخاب کنند.
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری یزد گفت: شما هم باید برای مدرسه کسانی را از  بین کاندیدهایی که مشخص شده اند انتخاب کنید که آن ها به مشکلات مدرسه  رسیدگی کنند و  بیشترین دغدغه را  برای رفع مشکلات مدرسه داشته باشند.
عزیزی عنوان کرد: دانش آموزان با شرکت در انتخابات شوراهای دانش آموزی مشارکت اجتماعی و حضور در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی را تمرین می کنند.
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری یزد در پایان اذعان داشت: دانش آموزان سعی کنند دیدگاه های سیاسی ، اجتماعی مختلف را مطالعه و تحلیل کنند تا در سرنوشت خودشان اثرگذار  باشند.