نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری آئین افتتاح سالن نمازخانه خیّرسازحضرت رقیّه (س) در دبستان دخترانه حاج ابوالقاسم حسینی ناحیه دو یزد

برگزاری آئین افتتاح سالن نمازخانه خیّرسازحضرت رقیّه (س) در دبستان دخترانه حاج ابوالقاسم حسینی ناحیه دو یزد


سالن نمازخانه خیّرساز حضرت رقیّه (س) دبستان دخترانه حاج ابوالقاسم حسینی ناحیه دو یزد افتتاح گردید.
بادی مدارس در گرو همّت کسانی است که دغدغه تعلیم و تربیت دارند.

حمید اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، در آئین این مراسم با بیان این مطلب افزود: بر اساس نظر کارشناسان خبره ی  دنیا یکی از شاخصهای پیشرفت هر کشور و از جمله ایران ما، مدارس آباد است.

وی با اشاره به ساحت های ششگانه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: بر این اساس، رویکرد آموزشی صرف اولویت نخست نخواهد بود و دانش آموز در این 6 ساحت تربیتی دیده شده که همّت خیّرین مدرسه ساز، زمینه ساز فراهم آوردن فضای مناسب برای تحقّق این امر است.

در ادامه خواجه رضایی مدیر عامل مجمع خیّرین مدرسه ساز استان یزد، با تجلیل از تلاش خیّرین مدرسه ساز استان گفت: این مجمع در چندین سال متوالی موفق به کسب رتبه اول کشوری گردیده است که نشان از سخاوت و ایثار خیّرین است.

وی افزود:  افزایش رشد دانش آموزی در بخش مرکزی شهرستان یزد نشان می دهد که در آینده ای نزدیک با فضای آموزشی محدود در این بخش روبرو می شویم و باید با مشارکت بیش از پیش خیّرین عزیز، جهاد مدرسه سازی در این قسمت از شهرستان اتّفاق بیفتد.

درپایان این برنامه پس از اجرای چند برنامه فرهنگی ، از خیّر مدرسه ساز حاج ابوالقاسم حسینی و همسر ایشان تجلیل و سپس سالن نمازخانه که مزیّن  بنام حضرت رقیّه (س) می باشد، افتتاح گردید.