نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

با حضور نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان در استان یزد:

با حضور نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان در استان یزد:


جلسه کارگروه جذب و نگهداشت اعضا
جلسه کارگروه جذب و نگهداشت اعضای این صندوق برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد،  در این جلسه احمد شهسواری نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان در استان در سخنانی گزارشی از وضعیت فعلی این صندوق ارائه و تاکید کرد : اطّلاع رسانی مطلوب در زمینه ی کمّ و کیف عملکرد این صندوق  به همکاران می تواند در ایجاد انگیزه برای جذب افراد غیر عضو  و  استمرار عضویت برای اعضای حال حاضر موثّر باشد.

در ادامه حمید اسمعیلی زاده، مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد،  ابتدا ایّام سوگواری شهادت آقا امام حسین(ع) و یاران باوفای آن حضرت راتسلیت گفت.

وی سپس رمز  موفّّقیت صندوق ذخیره را اعتمادسازی، شفافیت  در اطّلاع رسانی و دیدگاه مثبت اعضا دانست.

اسمعیلی زاده تاکید کرد: تبیین نحوه ی عضویت برای نیروهای جدیدالاستخدام و نیز نحوه ی تداوم عضویت  برای همکارانیکه به افتخار بازنشستگی نائل می آیند از اولویت های کاری این کارگروه در مدیریت ناحیه دو خواهد بود.

سپس محمدرضا واقفی مدیر اجرایی نمایندگی صندوق ذخیره فرهنگیان در استان یزد،  عناوین اصلی برنامه ی کارگروه این صندوق را افزایش سهم الشرکه جذب اعضای جدید و استمرار عضویت بازنشستگان عنوان کرد و افزود: سهم 18 ماه دولت در طول سال 96 و سال 97 پرداخت شده و سود بازنشستگان سال 98 نیز تا 15 شهریورماه جاری پرداخت خواهد شد.

واقفی همچنین در مورد مسکن فرهنگیان یزد توضیحاتی ارائه نمود.

در پایان پس از ارائه نظرات و پیشنهادات سایر حضّار، موارد ذیل به تصویب رسید:

شناسایی همکاران تحت پوشش ناحیه دو یزد که سهم عضویت آنان در صندوق ذخیره  کمتر از 3 درصد حقوق است و اطّلاع رسانی مطلوب به آنان جهت افزایش حق عضویت  تا حدّقل 3 درصد

شناسایی همکارانی که تابحال عضو این صندوق  نشده و تبیین و توجیه برنامه های صندوق  برای آنان تا در صورت تمایل،  زمینه ی عضویت برایشان فراهم گردد.

شناسایی همکارانی که در شرف  بازنشستگی قرار دارند و توجیه آنان که در صورت تمایل به تداوم عضویت در این صندوق  بعد از بازنشستگی،  بایستی  فرم مربوط را تکمیل و به امور اداری ناحیه دو تحویل نمایند.