نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد:

با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد:


مراسم تکریم و معارفه معاون آموزش متوسطه ناحیه دو یزد برگزار گردید.
کار آموز: مسیر ما همان مسیری است که سند تحول بنیادین مشخص کرده است.

 

تعداد 29برنامه و 96 فعالیت در سال تحصیلی آینده در حوزه ی آموزش متوسطه به اجرا در می آید.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، سّیدعلی کارآموز معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در آیین تکریم و معارفه معاون آموزش متوسطه ناحیه دو  با بیان این مطلب افزود: لازمه ی اجرای صحیح این برنامه ها  اولویت بندی و دسته بندی آنهاست.

کارآموز تصریح کرد: اخلاق مداری- ارتباط صمیمانه بین کارکنان و نشست های تعاملی، سه عامل اصلی  موفقیت آموزش و پرورش ناحیه دو یزد می باشد.

وی خاطرنشان ساخت:  ماموریت بزرگ و اصلی ما عمل خوب انجام دادن است.

معاون آموزش متوسطه اداره کل استان تاکید کرد: ارتباط مستمر کارکنان اداره از جمله معاونین با همکاران در مدارس همه مقاطع تحصیلی، بررسی مشکلات دانش آموزان و شرکت در مراسمی که به عناوین مختلف در مدارس برگزار می گردد، می تواند در ایجاد انگیزه مضاعف در بین همکاران و دانش آموزان تاثیر بسزایی داشته باشد.

کارآموز گفت: هدایت تحصیلی،گروههای آموزشی،تکریم ارباب رجوع ، رعایت و احاطه بر اصول حاکم بر حوزه ی کاری خود و اختصاص نیرو به پژوهشسرا از مباحثی است که باید به جدّ پیگیری و به نحو مطلوب به انجام رسد.

وی خروجی آموزش متوسطه را منجر به اشتغال دانست و گفت : مسیر ما  همان مسیری است که سند تحول بنیادین مشخص کرده است.

کارآموز چرخش از حوزه ی نظری به مهارتی را بسیار مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: در نظر است که انشاا... تا پایان برنامه ششم توسعه ی کشوربه این مهم دست یابیم.

در ادامه حمید اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد در سخنانی از زحمات بیش از یک دهه ی حسین کهدویی معاون آموزش متوسطه ناحیه تقدیر و برای وی آرزروی موفقیت  نمود.

 مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد همچنین هادی مطهریان را به عنوان معاون جدید آموزش متوسطه معرفی و از وی خواست با کار و پژوهش علمی و همفکری و استفاده از تجربیات  پیشکسوتان این مقطع، عدالت آموزشی را سرلوحه ی برنامه های خود قراردهد.  

در پایان پس از بیان نظرات و راهکارهای سایر حضّار، از زحمات چندین ساله کهدویی تجلیل و حکم انتصاب مطهریان تحویل وی گردید.