نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار گردید:

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار گردید:


مراسم جشن شکوفه ها در مدارس ابتدایی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد

به گزارش روابط عمویم آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، محسن موحدی فر، مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد، در مراسم جشن شکوفه ی تعدادی از مدارس ناحیه دو یزد حضور یافت.

مدیر کل آموزش و پرورش استان را در مراسم جشن شکوفه ها در دبستان دخترانه  بانو سکینه مرتاض، دکتر حاجب مرتاضخیّر مدرسه ساز، حمید اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد و جمعی از معاونین و کارشناسان آموزش ابتدایی ناحیه دو همراهی نمودند.

 موحدی فر در این برنامه، علاوه بر شرکت در جشن ورود به مدرسه کلاس اولیها، از قسمتهای مختلف این دبستان بازدید و از زحمات دکتر مرتاض تجلیل به عمل آورد. 

مدیر کل آموزش و پرورش استان در این بازدید به ذکر خاطراتی از دوران تحصیل خود در مقطع ابتدایی به ویژه سال اول دبستان پرداخت.

وی همچنین در جریان بازدید از دبستان دخترانه سلیمیان، با حضور در جمع والدین دانش آموزان کلاس اولی، تفاهم نامه بین وزارت آموزش و پرورش با بهداشت را پیرامون بازگشایی مدارس یادآور شدو گفت: بر این اساس، مدارس به صورت تدریجی بازگشایی می شوند.

موحدی فرافزود: والدین در فرصت باقیمانده تا آغاز سال تحصیلی جدید، با حضور در آموزشگاه محل تحصیل فرزند خود می توانند از تدارکات فراهم شده جهت حضور فرزندشان در مدرسه بازدید نمایند.

وی تاکید کرد: حضور دانش آموزان در مدرسه با رعایت تمام موازین بهداشتی خواهد بود و مدیران مدارس بر تمام این موارد نظارت مستقیم و جدی خواهند داشت. 

مدیر کل آموزش و پرورش استان از واکسیناسیون اکثر همکاران در مقابل ویروس کرونا تا اوایل مهرماه خبر داد و خاطرنشان ساخت، با روند فعلی واکسیناسیون، امیدواریم دانش آموزان نیز بزودی در برابر این ویروس منحوس واکسینه و در کلاسهای درس حاضر شوند.