نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار گردید:

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار گردید:


آئین کلنگ زنی احداث آموزشگاه خیّرساز حاج رضا مختاری ناحیه دو یزد
از اول مهرماه سال جاری تا کنون تعداد دو آموزشگاه خیّر ساز در محدوده ی ناحیه دو یزد به بهره برداری رسیده و تعداد سه آموزشگاه خیّر ساز دیگر نیز در آینده ی نزدیک افتتاح خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، محسن موحدی فر مدیر کل آموزش و پرورش استان  در آئین کلنگ زنی احداث آموزشگاه خیّرساز حاج رضا مختاری ناحیه دو در سخنانی به ذکر خاطراتی از خیِّرین مدرسه ساز پرداخت.

وی همچنین از حاج رضا مختاری خیِر این پروژه و نیز از همراهی فرماندار یزد و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان، در عرصه های مختلف آموزش و پرورش تجلیل کرد.

سپس حمید اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، با اشاره به بیان اینکه از اول مهرماه سال جاری تا کنون تعداد دو آموزشگاه خیّر ساز در محدوده ی ناحیه دو یزد به بهره برداری رسیده و تعداد سه آموزشگاه خیّر ساز دیگر نیز درآینده ی نزدیک افتتاح خواهد شد، افزود: تراکم جمعیت در شهرک های جدید از جمله در شهرک رزمندگان یزد  بالاست و ما موظف به فراهم آوردن زمینه ی تحصیل فرزندان ساکنین در این مجتمع های مسکونی هستیم که  در این راستا، مشارکت خیّرین مثال زدنی است.

در ادامه، سید محمد رستگاری فرماندار شهرستان یزد گفت: انجام امور خیر و عام المنفعه، توفیقی است که خداوند متعال نصیب افرادی خاص می نماید و خیّرین مدرسه ساز با این اقدامات خود،  امید را به متولّیان آموزش و پرورش مضاعف می نمایند و باعث دلگرمی آنان می شوند.

همچنین خواجه رضایی، رئیس مجمع خیّرین مدرسه ساز استان یزد، گفت: کار مدرسه سازی کاری جهادی است که در استان ما این امر ستودنی است.

وی افزود: تمام پروژه های آموزشی استان در حال ساخت هستند و ما معتقدیم کار تعلیم و تربیت در سایه امنیت دانش آموزان از هر حیث به ویژه از لحاظ استحکام ساختمان  بهتر و بیشتر به بار می نشیند و خیّرین بر همین منوال، مشارکت و همت  خود را متمرکز کرده اند.

در حاشیه این مراسم، حاج رضا مختاری خیّر این پروژه ی آموزشی نیز گفت: در صدد اجرای اقدامی ماندگار بودم که با همکاری آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، مشمول لطف الهی گشته و ساخت این پروژه در شهرک رزمندگان شهر یزد، نصیبم گردید که از این بابت سر تعظیم بر آستان حضرت  باریتعالی فرود می آورم.