نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

با حضور فرماندار یزد دویست وشصت و هفتمین نشست اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد برگزار شد

با حضور فرماندار یزد دویست وشصت و هفتمین نشست اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد برگزار شدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، با حضور فرماندار و معاونین شان، رؤسای نواحی یک و دو و معاونین نواحی و اکثریت اعضا دویست و شصت و هفتمین نشست اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد با محوریت پروژه مهر برگزار شد.

در ابتدای این جلسه رؤسای نواحی با ارائه پاور پوینت به تشریح گزارش اقدامات انجام شده سال قبل پروژه مهر و اقدامات در حال انجام پروژه یاد شده برای هرچه با شکوه تربرگزار شدن مراسمات آغاز سال تحصیلی جدید پرداخته و تاکید کردند با تکیه بر تجربیات سال قبل انشالله مهر امسال نقاط ضعف به نقاط قوت تبدیل گردیده و مهر در پیش رو با شکوه هرچه تمام تر برگزار میگردد.

در پایان سید محمد رستگاری فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد ضمن جمع بندی نکات مطروحه که توسط اعضا مطرح شده بود پرداخت و گفت همه دستگاهها به نوعی به آموزش و پرورش دین دارند، زیرا نیروهای متعهد و متخصص خود را مدیون این سازمان هستند و باید تلاش کنند در حد امکان و توان خود دین خود را به این سازمان ادا کنند.

بیان نکته نظرات توسط اعضا، ارائه گزارش مصوّبات جلسات قبلی(ساماندهی فضاها و اوقات فراغت دانش آموزان) و اقدامات انجام شده آن از دیگر موارد مورد بحث این جلسه بود.