نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

با حضور عضو مرکز تحقیقات سلامت معنوی دانشگاه علوم پزشکی یزد:

با حضور عضو مرکز تحقیقات سلامت معنوی دانشگاه علوم پزشکی یزد:


جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج فرهنگیان ناحیه دو یزد برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا سرهنگ غلامرضا زارع، مسئول بسیج فرهنگیان ناحیه دو یزد، به بیان کلیاتی از برنامه های حوزه ی کاری خود  و نیز اقدامات و جلسات قبلی هیئت اندیشه ورز در سال تحصیلی جاری پرداخت.

سپس استاد مروّتی، عضو مرکز تحقیقات سلامت  معنوی دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به پیام حضرت امام(ره) پس از پایان جنگ تحمیلی، گفت: رهبر فرزانه انقلاب تاکید ویژه جهت ترویج این پیام به ویژه در بین جوانان دارند.

 وی افزود: دشمن در صدد انتقال افکار خود به ملت ماست و در جنگ نرم باید فکر کنیم و مرتب تبیین و توجیه نمائیم.

استاد مروتی با اشاره به بخشهایی از توطئه های نظام استکبار علیه جمهوری اسلامی، عدم توانایی دشمن در جنگ سخت در برابر ملت ایران را مواردی از جمله:  امنیت انرژی  و امنیت رژیم صهیونیستی  دانست و گفت: در حال حاضر 85 درصد آسیب های اجتماعی در جامعه ناشی از خوراک تبلیغاتی دشمن در فضای مجازی  است.

استاد مروتی همچنین، شناسایی نقاط ضعف و قوت دشمن و نیز شناسایی نقاط ضعف و قوت جبهه ی خودی را بسیار مهم دانست و خدامحوری – ارتباط مستمر با مردم و مدل رفتاری را از جمله موارد گره گشا برشمرد.

 در این جلسه همچنین کتاب جهاد تبیین به عنوان یکی از منابع برگزاری مسابقات کتابخوانی بسیج فرهنگیان در سال تحصیلی جاری به اعضا تحویل شد.