نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

با حضور جعفری مدیر کل تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش:

با حضور جعفری مدیر کل تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش:


سالن ورزشی خیّرساز شیرکوه واقع در هنرستان دخترانه دکتر طاهری و نیز زمین چمن مصنوعی هنرستان پسرانه حائری ناحیه دو یزد، افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

جعفری مدیر کل تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش در این مراسم، در سخنانی، با تبریک هفته ی معلم گفت: هر اتفاقی که در آموزش و پرورش ساری و جاری است بر اساس اسناد تحولی به ویژه سند تحول بنیادین است. مدرسه کانون تربیتی محله است.فضاهای ورزشی یک مکان مهم و اثر گذار برای تربیت دانش آموزان است.

وی تاکید کرد: این فضاها در تمام ابعاد تربیتی نقش دارند. در یک فضای ورزشی ایمن، امید به زندگی، اعتماد به نفس، رفاقت و امثال این ها بین دانش آموزان اتفاق می افتد.

جعفری گفت: عملکرد استان یزد در اجرای طرح شهید سلیمانی  مثال زدنی است که توانسته از ظرفیت شهرستان و منطقه و نیز از مشارکت بالای خیرین به نحو مطلوب استفاده و  رتبه ی سوم  را در کشور به خود اختصاص دهد.

تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان ساخت: در طرح شهید سلیمانی که شامل ایجاد فضای ورزشی و تجهیز این فضاها جهت استفاده ی دانش آموزان طرف صبح و عموم مردم محله طرف عصر می باشد، 2100 فضا به اماکن ورزشی کشور افزوده شد.

وی تاکید کرد: باید دستگاههای مختلف دولتی کمک کنند تا مدرسه به عنوتان کانون تحول و مکان تربیتی محله هم به سلامت جسمی و هم سلامت روحی و همویت ایرانی اسلامی نوجوانان و جوانان همت گمارد.

در پایان این برنامه، سالن ورزشی خیّرساز شیرکوه واقع در هنرستان دخترانه دکتر طاهری و نیز زمین چمن مصنوعی هنرستان پسرانه حائری ناحیه دو یزد، افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

لازم به یادآوری است: در حاشیه این مراسم از نمایشگاه دست سازه های هنرستان پسرانه ی حائری نیز بازدید به عمل آمد.