نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

با حضور استاد مروّتی عضو مرکز تحقیقات سلامت معنوی دانشگاه علوم پزشکی یزد:

با حضور استاد مروّتی عضو مرکز تحقیقات سلامت معنوی دانشگاه علوم پزشکی یزد:


همایش بصیرت بخشی ویژه مربیان و معاونین پرورشی مدارس ناحیه دو یزد برگزار گردید.
افتخار سربازی برای آقا امام آخرالزمان(عج) تنها در سایه ی بصیرت افزایی حاصل می شود.

 

استاد مروتی عضو مرکز تحقیقات سلامت معنوی دانشگاه علوم پزشکی یزد با بیان این مطلب در همایش مربیان و معاونین پرورشی مدارس ناحیه دو یزد،  افزود: شیعیان علاوه بر چشم سر، چشم دل دارند و این همانا بصیرت است.

هرچه این بصیرت افزایش یابد، جبهه ی ما در مقابل دشمن قوی تر خواهد شد.

مروتی تاکید کرد: دشمن برای تضعیف این بصیرت، جنگ شناختی و ادراکی را آغاز می کند.

وی خاطرنشان ساخت: جبهه ی مقابل ما به دنبال اینست که ذهن جامعه ی اسلامی و شیعه را به سمت ذهن رباتیک سوق دهد که در این صورت می تواند اذهان افراد آن جامعه  را مدیریت کند و به سمتی که او می خواهد آنان را حرکت دهد.

 مروتی جبهه ی مقابل شیعیان را یهود ایدئولوژیک خواند و افزود: با مرور تاریخ، نقش این تفکر در شهادت حضرت فاطمه(س) و ائمه معصوم(علیهم السلام) را می توان دریافت.

مروتی سواد رسانه ای – سواد تربیتی و سواد عاطفی را بسیار ارزشمند توصیف و گفت: بسیاری از مشکلات و آسیبهای اجتماعی نتیجه استفاده ناصحیح از فضای مجازی است که تحت سیطره ی یهود می باشد.

در ادامه علی اصغر بیشمار معاون پرورشی و فرهنگی ناحیه دو یزد، در سخنانی خواستار تداوم روند عادی برگزاری مسابقات فرهنگی هنری در مدارس شد.

همچنین مهندس حبیبی راد و مهندس خلاصه زاده، به تشریح نحوه ی بارگذاری آثار فرهنگی هنری دانش آموزان در فضای مجازی پرداختند.

 در پایان این همایش پس از اجرای چند برنامه ی فرهنگی، از مدیران - معاونین و مربیان پرورشی مدارس مجری طرح لاله های روشن  تجلیل به عمل آمد.