نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید نماینده ی وزارت آموزش و پرورش از روند اجرای پروژه ی ملّی مهر 1401 در مدارس ناحیه دو یزد

بازدید نماینده ی وزارت آموزش و پرورش از روند اجرای پروژه ی ملّی مهر 1401 در مدارس ناحیه دو یزدبازدید نماینده مقام عالی وزارت از فعالیت های پروژه مهر

دکتر مژگان آژیده نماینده مقام عالی وزارت و رئیس هیئت ناظران پروژه مهر ضمن حضور در مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو یزد ضمن بررسی چالش ها و مسائل موجود در جریان گزارش کارگروه های پروژه مهر و فعالیت های انجام شده به منظور شروع پر شور سال تحصیلی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی ناحیه دو، دکتر آژیده ضمن ابلاغ پیام خداقوت مقام عالی وزارت و رییس پروژه مهر به همکاران شاغل در اداره و مدارس به بررسی دقیق فعالیت های انجام شده توسط کارگروه های پروژه مهر پرداخت. ایشان فعالیت های انجام شده را با توجه به تمام کمبودهای موجود و دو سال وقفه در آموزش حضوری ارزشمند و آن را حاصل کار منسجم تیمی به ویژه در سطح مدرسه به عنوان مهمترین عنصر آموزش و پرورش دانست. وی افزود سال جاری به دلیل مصادف شدن شروع سال تحصیلی با ایام معنوی پایان ماه صفر، برنامه های ویژه ای را به منظور تأمین نشاط معنوی و فضای تربیتی در کنار ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می­طلبد که این موضوع باید بنا به اقتضائات سنی دانش آموزان برنامه ریزی شود.

ایشان خاطرنشان کردند نگاه ویژه دولت مردمی به آموزش و پرورش و تلاش در جهت مردمی سازی آن بایستی با جلب مشارکت ها، عدالت آموزشی و تحقق پوشش کامل تحصیلی تحقق یابد. در این راستا احصاء چالش ها و ارائه راهکار از ادارات منطقه به عنوان نزدیک ترین لایه به مدارس و ارائه آن به صورت گزارش برای بررسی و مرتفع نمودن را سودمند دانستند.

علی خدایی سرپرست آموزش و پرورش ناحیه دو ضمن تقدیر از حضور ارزشمند ایشان خواستار ارائه بازخورد ها در پایان بازدید به منظور بهبود فعالیت های مرتبط با پروژه مهر و بعد از آن شد.

در ادامه تیم نظارتی پروژه مهر مدارس متنوعی از ناحیه دو با اولویت مناطق محروم شهری و روستایی مورد بازدید قرارداده و از نزدیک در جریان فعالیت های پروژه مهر مدارس قرار گرفتند.